prof. Sławomir Sowiński, Renata Grochal

Tak jest

prof. Sławomir Sowiński, Renata Grochal

Prof. Sławomir Sowiński, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Renata Grochal, "Newsweek" mówili w trzeciej części "Tak jest" w TVN24 o nagrodach w Ministerstwie Finansów za Polski Ład. - Wydawałoby się, że już niewiele rzeczy jest nas w stanie zaskoczyć, ale nagród za taki bubel, który nie wszedł w życie i trzeba było go odwoływać, to jest przekroczenie kolejnej granicy – oceniła Grochal. Zdaniem Sowińskiego "Polski Ład jest największą polityczną porażką Prawa i Sprawiedliwości po 2015 roku". – To jak ten Polski Ład był wprowadzany, pośpiech, ewidentnie polityczna rachuba i przepychanie tego na siłę to nie była decyzja urzędników, tylko decyzja polityków. To PiS ponosi polityczną odpowiedzialność – dodał. Grochal podkreśliła, że partia rządząca "marnotrawi publiczne pieniądze na skalę dotąd niespotykaną".

Opis programu

Codzienny magazyn informacyjno–publicystyczny Andrzeja Morozowskiego z udziałem obserwatorów i uczestników życia politycznego.

 

Andrzej Morozowski jest związany z TVN24 od początku istnienia stacji. Gospodarz i współautor wielu programów publicystycznych, m.in. "Teraz My", "Prześwietlenie", "Skaner Polityczny". Laureat licznych dziennikarskich tytułów, między innymi Dziennikarz Roku na Grand Press w 2006 roku.

 

Odcinki programu publicystycznego "Tak jest" obejrzysz od poniedziałku do piątku o 18:00 na antenie TVN24 i online na platformie TVN24 GO.

 

23.05.2022
Data premiery: 2019
Kraj produkcji: Polska
Obsada: Andrzej Morozowski