Wydanie z 15.01.2021

Polska i Świat

Wydanie z 15.01.2021

Nawet stanięcie w kolejce w środku nocy nie zagwarantowało zapisów. Wiele polskich seniorek i seniorów jest rozgoryczonych, że nie zdołali zarejestrować się na szczepienia. Jednocześnie są doniesienia o tym, że firma Pfizer będzie dostarczać mniej dawek. W magazynie Polska i Świat było również o wznowieniu nauki stacjonarnej w klasach I-III, powikłaniach po przejściu COVID-19, a także o nieprzestrzeganiu zasad przez samych rządzących. Było też o nieoczekiwanej dymisji w nowej Krajowej Radzie Sądownictwa, kryzysie polskich lotnisk i licytacji poznańskiego ogrodu zoologicznego. Choć na chwilę będzie można zostać opiekunem zwierząt. Wszystko dla WOŚP. Wydanie prowadził Michał Sznajder.

Opis Programu

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.

 

"Polska i Świat" - prowadzący

 

Katarzyna Zdanowicz - swoją pracę dziennikarską zaczęła w "Gazecie Wyborczej" w Bydgoszczy. Potem przez kilka lat prowadziła program Mała Czarna w Radiu Gra. W TVN24 od 2012 roku. Na antenie zadebiutowała jako prowadząca serwisy informacyjne. Od 2014 jest gospodynią magazynu "Polska i Świat".

 

Program informacyjny "Polska i Świat" emitowany jest od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 o godzinie 21:15, a także w serwisie TVN24 GO.