Wydanie z 26.11.2020

Polska i Świat

Wydanie z 26.11.2020

Premier Mateusz Morawiecki i premier Viktor Orban nie zgadzają się na połączenie wypłat unijnych pieniędzy z praworządnością. Jakie mogą być tego konsekwencje? O tym w magazynie "Polska i Świat". W programie też o przyjętej przez Parlament Europejski rezolucji w sprawie aborcji w Polsce, rozstaniu PSL z Kukiz’15 i wparciu dla przedsiębiorców w pandemii. Również o tym, jak będą wyglądały ferie, o osoczu ozdrowieńców, którego cały czas brakuje i procesie siedemnastu policjantów z Olsztyna, którzy mieli znęcać się nad zatrzymanymi i wymuszać zeznania. Wydanie prowadziła Katarzyna Zdanowicz.

Opis Programu
Polska i Świat - o programie

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.

 

Polska i Świat - prowadzący

Katarzyna Zdanowicz - swoją pracę dziennikarską zaczęła w „Gazecie Wyborczej” w Bydgoszczy. Potem przez kilka lat prowadziła program Mała Czarna w Radiu Gra. W TVN24 od 2012 roku. Na antenie zadebiutowała jako prowadząca serwisy informacyjne. Od 2014 jest gospodynią magazynu „Polska i Świat".

Polska i Świat - gdzie i kiedy obejrzeć?

Program informacyjny "Polska i Świat" emitowany jest codziennie na antenie TVN24 o godzinie 21:15, a także w serwisie VOD TVN24 GO.