gen. Waldemar Skrzypczak

Kropka nad i 

gen. Waldemar Skrzypczak

Wojsko chciało kupić mobilne ołtarze polowe. Ostatecznie szef MON wycofał się z zakupu. - To nie jest pilna potrzeba operacyjna, żeby kupować ołtarze dla wojska. Wojsko potrzebuje wyposażenia indywidualnego dla żołnierzy, którzy wspierają Straż Graniczną na granicy - powiedział w "Kropce nad i" w TVN24 generał Waldemar Skrzypczak, były dowódca Wojsk Lądowych. Pytany o zaporę za miliard 600 milionów złotych, która ma stanąć na granicy polsko-białoruskiej, tłumaczył, że mury budują teraz wszyscy, szukając rozwiązania wstrzymania inwazji migrantów. - Łukaszenka i Putin nie są wieczni. Oni kiedyś odejdą i ten mur nie powinien mieć charakteru stałego, powinien mieć charakter tymczasowy - stwierdził gość Moniki Olejnik. Jego zdaniem, granica wschodnia powinna być przez Unię Europejską określona rejonem katastrofy humanitarnej.

Opis programu

Autorski program Moniki Olejnik, w którym dziennikarka przeprowadza wywiady z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej.  Wnikliwe pytania i gorące dyskusje – od poniedziałku do czwartku na antenie TVN24.

 

Kropka nad i  – prowadząca

Monika Olejnik - dziennikarka radiowa, telewizyjna i prasowa. Od lat przeprowadza wywiady z czołowymi postaciami polskiej sceny politycznej. W programie „Kropka nad i” przepytywała prezydentów, premierów, marszałków, hierarchów. Znana z wnikliwych, często niełatwych pytań.

 

Kropka nad i  – gdzie obejrzeć?

Odcinki programu publicystycznego „Kropka nad i” obejrzysz online na platformie TVN24 GO.

18.10.2021
Data premiery: 2019
Kraj produkcji: Polska