Polityka zagraniczna Stanów Zjednoczonych Joe Bidena 28.11.2020

Horyzont

Polityka zagraniczna Stanów Zjednoczonych Joe Bidena 28.11.2020

Prezydent elekt Stanów Zjednoczonych Joe Biden oświadcza - "Wytyczymy politykę zagraniczną USA dla następnego pokolenia". Co oznaczają te słowa dla Polski i Unii Europejskiej? O tym w programie "Horyzont" Jacek Stawiski rozmawiał ze swoim gościem Januszem Reiterem, dyplomatą i byłym ambasadorem w Niemczech i Stanach Zjednoczonych.

Opis Programu
Horyzont – opis

Jacek Stawiski i Michał Sznajder z zaproszonymi ekspertami omawiają najważniejsze światowe wydarzenia mijającego tygodnia.

 

Horyzont – prowadzący

Jacek Stawiski – szef zespołu programów zagranicznych w TVN24 BiS. Jest komentatorem spraw międzynarodowych. Wcześniej pracował w BBC World Service w Londynie, był szefem informacji radia RMF. Interesuje się polityką międzynarodową, sprawami bezpieczeństwa a także historią najnowszą. Wiele lat zaangażowany jest w dialog polsko-żydowski. 

Michał Sznajder – dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem. Przez lata związany z TVN24, gdzie pracował jako reporter specjalizujący się w tematyce międzynarodowej. Autor relacji m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Izraela, Ukrainy i Gruzji. Od lutego 2014 roku związany z TVN24BiS jako prowadzący.

 

Horyzont – gdzie oglądać?

Program zobaczysz na antenie TVN24 BiS w każdą sobotę o  godzinie 18:30 oraz na platformie TVN24 GO.