Barbara Nowacka, dr Anna Materska-Sosnowska, prof. Jarosław Flis 29.11.2020

Fakty po Faktach

Barbara Nowacka, dr Anna Materska-Sosnowska, prof. Jarosław Flis 29.11.2020

Stoję z legitymacją poselską i dostaję z bardzo bliskiej odległości gazem pieprzowym prosto w twarz. Dostaję nim w oczy, w ucho – tak w "Faktach po Faktach" opisywała sobotni incydent podczas protestu posłanka Koalicji Obywatelskiej Barbara Nowacka. - Ja nie odpuszczę. Będę dochodziła swoich praw – dodała. O „agresywne zachowania” policji wobec protestujących oskarża rząd PiS i zaznacza, że "przyjdzie moment, kiedy PiS przegra wybory, a my będziemy weryfikować kto i jak się zachował".

 

Następnie z politolożką dr Anną Materską-Sosnowską z Uniwersytety Warszawskiego i socjologiem prof. Jarosławem Flisem z Uniwersytetu Jagiellońskiego Grzegorz Kajdanowicz rozmawiał o interwencji policji wobec osób protestujących, o tym, czy Jarosław Kaczyński sprawdza się w roli wicepremiera i do kogo minister Zbigniew Ziobro skierował słowa o "miękiszonie"?

Opis Programu
Fakty po faktach – opis

Codzienny program publicystyczny – rozmowy prowadzących z politykami, ekspertami i artystami. Goście ‘Faktów po Faktach” komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata

Fakty po faktach – prowadzący

Anita Werner – dziennikarka związana ze stacją TVN24 od początku istnienia, czyli od 2001 roku. Pracowała jako reporterka, zrealizowała serię autorskich programów, w tym program "Dama Pik", którego bohaterkami były wybitne kobiety ze świata polityki i kultury. Anita Werner jest laureatką trzech Wiktorów i dwukrotną finalistką plebiscytu "Dziennikarz Roku" miesięcznika "Press". W 2019 została nagrodzona Złotą Telekamerą, która przyznawana jest trzykrotnym zdobywcom tej nagrody. Prowadzi „Fakty po Południu” i „Fakty po Faktach” na antenie TVN24 oraz główne wydanie „Faktów” TVN.

Grzegorz Kajdanowicz – w 1997 roku rozpoczął pracę w tworzącej się redakcji „Faktów” TVN. Przez kilkanaście lat pracował jako reporter stacji, później także jako prowadzący. Od 2004 roku prowadzi główne wydania „Faktów” TVN, obecnie także  „Faktów po Faktach”.

Piotr Marciniak – pracuje w TVN24 od początku istnienia kanału, czyli od 2001 roku. Wcześniej pracował w Radiu Zet, a jeszcze wcześniej - w radiowej Trójce. Obecnie jest prowadzącym  głównego wydania „Faktów” TVN, a także „Faktów po południu” oraz „Faktów po Faktach” w TVN24. W TVN24 BiS jest gospodarzem autorskiego programu „Babilon”.

Diana Rudnik – karierę telewizyjną rozpoczęła w 1992 roku. Wcześniej pracowała między innymi w Telewizji Publicznej i Polsacie. W TVN24 prowadzi „Fakty w Południe”, „Fakty po Południu” oraz „Fakty po Faktach”. Prowadzi także weekendowe wydania „Faktów” TVN.

Katarzyna Kolenda-Zaleska - polska dziennikarka telewizyjna i radiowa, publicystka oraz prezes Fundacji TVN Nie jesteś sam. Od 2003 roku związana ze stacją TVN24. Wyróżniona Złotym Krzyżem Zasługi w 2002 roku.Fakty po faktach – gdzie obejrzeć?

Codzienne wydanie „Faktów po Faktach” obejrzysz o 19:25 na antenie TVN24, tuż po zakończeniu "Faktów" TVN i online w serwisie TVN24 GO.