Fakty po Faktach

M. Horata, B. Arłukowicz, J. Majmurek

W Faktach po Faktach 3 maja gośćmi Katarzyny Kolendy-Zaleskiej byli: poseł PiS Marcin Horała oraz Bartosz Arłukowicz z PO, którzy komentowali wykład szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska na Uniwersytecie Warszawskim. Zdaniem Marcina Horała – „Tusk ewidentnie wyszedł z roli”. W ocenie Bartosza Arłukowicza przemówienie było "bardzo potrzebne i w idealnym momencie". Gośćmi drugiej części programu byli Leszek Jażdżewski i Jakub Majmurek.

 

Fakty po faktach – opis

Szukasz najważniejszych wiadomości z kraju i ze świata? Znajdziesz je w programie publicystycznym prowadzonym przez Anitę Werner, Grzegorza Kajdanowicza, Justynę Pochanke, Piotra Marciniaka, Dianę Rudnik i Katarzynę Kolendę-Zaleską. Do studia zapraszani są politycy, eksperci oraz gwiazdy show biznesu. W programie wypowiedzi gości na temat bieżących wydarzeń w życiu społecznym, gospodarczym i o sprawach, które dotyczą nas wszystkich.

 

Fakty po faktach – prowadzący

Anita Werner – dziennikarka związana ze stacją TVN24 od początku istnienia, czyli od 2001 roku. Pracowała jako reporterka, zrealizowała serię autorskich programów, np.: "Dama Pik", których bohaterkami były wybitne kobiety ze świata polityki i kultury. Anita Werner jest laureatką trzech Wiktorów, dwukrotną finalistką plebiscytu "Dziennikarz Roku" miesięcznika "Press". W 2019 została nagrodzona Złotą Telekamerą, która przyznawana jest trzykrotnym zdobywcom nagrody.

Justyna Pochanke – Dziennikarka, która debiutowała w popularnym programie „5-10-15” jeszcze jako dziecko. W późniejszych latach nawiązała ścisłą współpracę z Radiem Zet. Prowadziła na żywo relacje z zamachu na World Trade Center i Pentagon. Od września 2004 roku prowadzi główne wydanie „Faktów” TVN i „Faktów po Faktach” TVN. Laureatka nagrody „Dziennikarz Roku” (2005) przyznawanego przez miesięcznik „Press”, sześciu Wiktorów i dwóch Telekamer.

Grzegorz Kajdanowicz – W 1997 roku rozpoczął pracę w tworzącej się redakcji „Faktów” telewizji TVN. Przez kilkanaście lat pracował jako reporter stacji, później także jako prowadzący. Od 2004 roku prowadzi główne wydania „Faktów” TVN. W TVN24 prowadził serwisy informacyjne, magazyn „24 godziny”, program „Gość Poranny” TVN24, a obecnie – „Fakty po Faktach”.

Piotr Marciniak – pracuje w TVN24 od początku istnienia kanału, czyli od 2001 roku. Prowadził serwisy informacyjne i magazyn "24 godziny". Wcześniej pracował w Radiu Zet, a jeszcze wcześniej - w radiowej Trójce. Obecnie jest prowadzącym „Fakty po południu” oraz „Fakty po Faktach” oraz głównego wydania „Faktów”. W TVN24 BIS jest gospodarzem audycji „Babilon”.

Diana Rudnik – dziennikarka, prowadząca serwisów informacyjnych w paśmie „Dzień na żywo” w TVN24. Jest gospodynią magazynu „Fakty w południe” oraz współprowadzącą głównego wydania „Faktów” w TVN oraz „Fakty po Faktach” w TVN24. W 2016 roku zajęła drugą pozycję na podium w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia.

Katarzyna Kolenda-Zaleska - polska dziennikarka telewizyjna i radiowa, publicystka oraz prezes Fundacji TVN Nie jesteś sam. Od 2011 roku związana ze stacją TVN24. Wyróżniona Złotym Krzyżem Zasługi w 2002 roku.Fakty po faktach – gdzie obejrzeć?

Codzienne wydanie „Faktów po Faktach” obejrzysz online w serwisie TVN24 GO.