Audio: Tak jest

Grzegorz Małecki, Wacław Radziwinowicz, dr Małgorzata Starczewska-Krzysztoszek, Maciej Konieczny, Dominika Wielowieyska i Agaton Koziński

Czas trwania 61 min

Gdyby się potwierdziło, że te ustalenia są prawdziwe, to by znaczyło, że FSB stanie się pośmiewiskiem – mówił w "Tak jest" Grzegorz Małecki, były szef agencji wywiadu. Wraz z Wacławem Radziwinowiczem ("Gazeta Wyborcza") komentowali opublikowane w internecie nagranie rozmowy Aleksieja Nawalnego z funkcjonariuszem Federalnej Służby Bezpieczeństwa. Podczas nagrania opozycjonista miał poznać szczegóły zamachu na jego osobę. Goście rozmawiali też o pozycji FSB w Rosji i na świecie oraz o reakcjach społeczeństwa na zamieszczone w sieci nagranie.

 

W drugiej części programu dr Małgorzata Starczewska-Krzysztoszek, ekonomistka i ekspertka ruchu Polska 2050 oraz Maciej Konieczny z Lewicy dyskutowali nad tym, jak zmieni się rynek pracy i jak można uzdrowić gospodarkę po pandemii. Na koniec programu Andrzej Morozowski rozmawiał z Agatonem Kozińskim z miesięcznika "Wszystko Co Najważniejsze" i Dominiką Wielowieyską z "Gazety Wyborczej" o podstawach prawnych obostrzeń i zaufaniu społeczeństwa do rządu.