Ciekawostki

Najbardziej "zrzędliwy" pies w sieci. Earl podbija internet

Ciekawostki


Słynny Grumpy Cat, czyli zrzędliwy kot, ma nowego rywala. To 5-miesięczny szczeniak Earl, któremu popularność przyniosły zamieszczone w sieci zdjęcia, wyświetlone przez internautów dwa miliony razy. Pies ma już swoje konto na Instagramie i Facebooku, gdzie łącznie ma ponad 20 tys. fanów.

Do tej pory w mediach społecznościowych królowała "Grumpy Cat", czyli zrzędliwa kotka. Teraz internauci mają nowego ulubieńca. To szczeniak, który wabi się Earl i - podobnie jak jego konkurentka - nigdy się nie uśmiecha.

Kariera w sieci

5-miesięczny Earl wraz ze swoim właścicielem, 25-letnim Derekiem Bloomfieldem i jego dziewczyną Christie, mieszka z amerykańskim stanie Iowa. Internauci pokochali psa w momencie, gdy jego zdjęcia zostały opublikowane na portalu reddit.com, gdzie w mgnieniu oka obejrzało je dwa miliony internautów.

- Byliśmy zaskoczeni tym, jak szybko zdjęcia psa rozprzestrzeniły się w sieci - powiedział Bloomfield.

Teraz Earl z pomocą właściciela rozpoczyna prawdziwą karierę w świecie mediów społecznościowych. Szczeniak ma swoje konto w serwisie Instagram i Facebook, gdzie śledzi go łącznie ponad 20 tys. osób.

Sunday funday!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Earl (@earlthegrumpypuppy) 5 Lip, 2015 o 2:12 PDT

Happy birthday America!

Posted by Earl The Grumpy Puppy on 4 lipca 2015

Autor: kl//gak / Źródło: Huffington Post

Pozostałe wiadomości