Zobacz najważniejszy dowód na istnienie UFO

TVN24

siriusufo.org/tvn24.plUFO sfilmowane nad Turcją w 2008 roku

Przełomowe, 2,5 godzinne nagranie z latającymi spodkami niedawno obiegło media na całym świecie. Badacze UFO i dziennikarze nie mają wątpliwości - jeśli film jest prawdziwy, to jest to największy dotąd dowód na istnienie UFO.

Niezwykłe nagranie już zostało okrzyknięte "najważniejszym sfilmowanym dowodem na istnienie UFO w historii". Niektórzy dopatrują się w nim postaci kosmitów, inni widzą w nim elementy kosmicznych technologii. Jedno jest pewne, na filmie wreszcie cokolwiek widać. - Normalnie oglądamy filmy, na których widać najwyżej niewyraźne plamy kręcone z dużego dystansu. Ten film jest inny - powiedział Philip Mantle, jeden z organizatorów konferencji, na której pokazano film.

Te zdjęcia będą miały wielki wpływ na świat. Są największym dotąd dowodem na istnienie UFO, nagrane kamerą. Haktan Akdogan z "Sirius UFO"

Turcja pełna najeźdźców

W internecie istnieje wiele stron internetowych, na których rozmazane filmy przedstawiają "coś". Najczęściej filmy te są radosną produkcją autorów. Tym razem jest jednak inaczej. Zdjęcia zrobione przez tureckiego strażnika nocnego Yalcina Yalmana w tym roku dają faktycznie do myślenia.

Zobacz więcej ujęć z niezwykłego filmu (www.siriusufo.org)
www.siriusufo.org

42-letni mężczyzna oraz grupa innych osób uważa, że niezidentyfikowany obiekt widoczny był często, przez cztery miesiące między majem a wrześniem nad Istambułem. - Nie wiem, czym te rzeczy są. Filmowaliśmy je kilka razy, ale wciąż nie wiemy. Byłem bardzo podekscytowany, gdy zobaczyłem je po raz pierwszy. Niech świat się dowie, że UFO istnieje - powiedział Yalman.

Przełomowy film

Nagranie przedstawia kilka obiektów - od niezwykłego spodka po grupę świateł na porannym niebie. Film trafił do czołowego portalu i centrum badania UFO w Turcji - Sirius UFO Space Science Research Centre (www.siriusufo.org), który przeanalizował niezwykłe zjawisko klatka po klatce. Haktan Akdogan z "Sirius UFO" powiedział w "SUN" - W tym niezwykłym filmie niezwykła metalowa forma statku jest niemal namacalna. Ale co ważniejsze, niektóre ujęcia filmu są bardzo wyraźne - podkreśla.

Prawdziwy film

Zdjęcia - zrobione przy dużym powiększeniu - są bardzo wyraźne (www.siriusufo.org)
 
www.siriusufo.org

- Rozmawialiśmy ze wszystkimi znanymi nam świadkami i przeanalizowaliśmy dokładnie cały 2,5 godzinny film. Dlatego z całą pewnością możemy powiedzieć, że jest on w 100 proc. prawdziwy - mówi Akdogan. -

Nie ma mowy o komputerowej animacji. Teraz jest czas na rządy świata, aby przyznały, że UFO istnieje. Te nagrane kamerą zdjęcia będą miały wielki wpływ na świat. Są największym dotąd dowodem na istnienie UFO.

Konferencja

Film został wyświetlony 25 października br. na konferencji dotyczącej niezidentyfikowanych obiektów latających, której głównym organizatorem jest międzynarodowe pismo UFO Data Magazine. Konferencja z Pontefract, w West Yorks (Wielka Brytania) ma przekonać świat, że odwiedziny obcych są już faktem. Redaktor naczelny magazynu, Russell Callaghan powiedział : - To nagranie z Turcji, jeśli jest autentyczne, prezentuje bardzo poważne dowody dla nauki. Osobiście mogę powiedzieć, że wideo jest naprawdę unikalne.

Źródło: The Sun