Ciekawostki

"Zaśpiewałaś to tak, jakby to było w smażalni"

Ciekawostki

Aktualizacja:
Bajka odpadła w 10 odcinku "X Factor"
tvnBajka odpadła w 10 odcinku "X Factor"

Muzyczny gigant pogrążył "Bajkę". - Moja prywatna teoria jest taka, że Lennona można zaśpiewać tylko gorzej - powiedział Kuba Wojewódzki po występnie Anny Antonik, która zaśpiewała "Imagine" autorstwa beatlesa. W dogrywce 10 odcinka "X Factor" solistka spotkała się z damskim zespołem The Chance. "Mecedes Benz" Janis Joplin w ich wykonaniu okazał się lepszy od "Killing me softly" The Fugees zaśpiewanego przez Bajkę. Podopieczna Tatiany Okupnik musiała pożegnać się z programem.

Podczas pierwszego majowego odcinka "X Factor" siedmiu uczestników programu miało zmierzyć się z "muzycznymi gigantami". Można było więc usłyszeć Cher i Madonnę, ale także Bon Jovi. Piosenkę "Always" tego zespołu zaśpiewał Marcin Spenner. Kuba Wojewódzki zapowiadając wokalistę zdradził, że to, jak solista wykonał utwór na próbach doprowadziło do łez trzy kobiety.

- Ja nie płakałam, ja miałam ciarki. Umocniłeś swoją pozycję w tym programie. Widzimy cię w finale - oceniła Spennera, już po występie w studiu, Tatiana Okupnik.

Czego brakowało "Bajce", a co mieli inni?

Później na scenę wkroczyła Anna Antonik, jednak jej wykonanie "Imagine" Johna Lennona nie porwało jury. - Moja prywatna teoria jest taka, że Lennona można zaśpiewać tylko gorzej. To nie jest piosenka do śpiewania przy grillu, to nie jest ballada pop. To jest wielki manifest, a zaśpiewałaś to tak, jakby to było w smażalni, bez zrozumienia - stwierdził Kuba Wojewódzki.

Juror chwalił za to zespół Soul City, który zaśpiewał "They don't care about us" Michaela Jacksona. - Dokładnie wszystko to, czego brakowało "Bajce", wy mieliście. Dawno nie widziałem tak mądrego występu - uznał Wojewódzki.

Przy okazji występu Dawida Podsiadły widzowie mogli przekonać się o literackich uzdolnieniach Tatiany Okupnik, która dla wokalisty napisała wiersz. - Dawidzie mój drogi Podsiadło włożyłeś me serce w imadło, lub trzymasz je tak mocno w dłoni - twa mama mnie chyba pogoni - przeczytała jurorka.

Po przerwie okazało się, że w dogrywce spotkają się same panie - Anna Antonik i The Chance. Decyzją jurorów Bajka odpadła z "X Factor".

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: tvn

Pozostałe wiadomości