Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl

TVN24

Aktualizacja:
Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.plOSP Poznań-Głuszyna
wideo 2/35

Film edukacyjny dla kierowców z udziałem przedszkolaków, zdobył 34 procent waszych głosów. Niedźwiedź pływający w basenie w bułgarskim Sopocie zajął drugie miejsce. Wybrało go 31 procent internautów uczestniczących w głosowaniu na najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl. Trzecie miejsce z wynikiem 22 procent otrzymało nagranie z akcji ratunkowej na stacji kolejowej w Oakland.

Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl
tvn24.pl

1. To dziecinnie proste. Kierowco, zobacz, jak robią to przedszkolaki

Są auta, kierowcy, trzypasmowa droga i w końcu wypadek - chociaż wszystko w wersji "mini" i tylko dla zabawy. Kilkuletnie dzieci z przedszkola w Stęszewie wystąpiły w filmiku pokazującym, jak modelowo stworzyć korytarz ratunkowy dla służb spieszących się do poszkodowanych w wypadku. - Dzieci zrozumiały jak to działa, mamy nadzieję że dorośli też będą potrafili - mówi strażak, pomysłodawca akcji.

To dziecinnie proste. Kierowco, zobacz, jak robią to przedszkolaki
OSP Poznań-Głuszyna

2. Niedźwiedź pływał w basenie w bułgarskim Sopocie

Na teren jednego z ośrodków rekreacyjnych w bułgarskim Sopocie wszedł niedźwiedź. Kilka dni temu właściciele ośrodka rekreacyjnego zamieścili w internecie nagranie z monitoringu. Widać na nim niedźwiedzia krążącego po obiekcie i kąpiącego się w basenie z ciepłą wodą w nieczynnej części ośrodka. Film stał się tak popularny, że zwierzę skradło serca internautów, którzy nadali mu imię Swimmy.

3. Spadł wprost pod nadjeżdżający pociąg. Ratunek nadszedł w ostatniej chwili

Nagranie zarejestrowane przez kamery na stacji kolejowej w Oakland w USA jest dramatyczne. Widać na nim, jak mężczyzna spada z peronu na tory, wprost pod nadjeżdżający pociąg. Na szczęście w ostatniej chwili sprzed rozpędzonej maszyny wyciągnął go pracownik linii przewozowej.

Autor: ow / Źródło: tvn24