Ciekawostki

Wiewiórka na boisku zwyciężyła. Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl

Ciekawostki

Aktualizacja:

Wiewiórka, która przerwała mecz baseballa zajęła pierwsze miejsce w głosowaniu na najlepsze wideo tygodnia w tvn24.pl zdobywając 48 procent głosów. Drugie miejsce i 15 procent głosów przypadło aligatorowi przechodzącemu przez dwumetrowe ogrodzenie. Na trzecim miejscu znalazł się niedźwiedź zwiedzający mieszkanie w poszukiwaniu przekąski. Zagłosowało na niego 12 procent internautów biorących udział w głosowaniu.

Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pltvn24

1. Szybka wiewiórka wbiegła na boisko i rozproszyła baseballistów

Poniedziałkowy mecz baseballa zespołów Minnesota Twins i Chicago White Sox został przerwany z powodu wtargnięcia na boisko wiewiórki. Zwierzę przebiegało między nogami jednego z zawodników, popędziło przez pole gry i skryło się na widowni.

2. Nie zatrzymało go dwumetrowe ogrodzenie. Aligator pokonał płot

Mieszkańcy Florydy często mają do czynienia z aligatorami. Te niebezpieczne gady zamieszkują mokradła i bagna, ale czasem pojawiają się również w pobliżu ludzkich siedzib. Wydawałoby się, że dwumetrowy płot wystarczy, by się przed nimi ochronić. Nic bardziej mylnego.

3. Otworzył lodówkę i zwiedził mieszkanie. Niedźwiedź szukający przekąski

Do domu letniskowego w kalifornijskim miasteczku Truckee włamał się niedźwiedź. Swoje kroki w pierwszej kolejności skierował w stronę lodówki. Wszystko wskazuje na to, że miał ochotę na przekąskę.

Autor: JZ\mtom,adso / Źródło: tvn24.pl

Pozostałe wiadomości