Niesforna księżniczka skradła wasze serca. Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl

Ciekawostki

Aktualizacja:

Księżniczka Charlotte pokazująca język podczas królewskich regat King's Cup zajęła pierwsze miejsce w głosowaniu na najlepsze wideo tygodnia w tvn24.pl zdobywając 34 procent głosów. Drugie miejsce i 31 procent głosów przypadło kąpieli wilków w kałuży. Na trzecim miejscu znalazł mały szop z drugą szansą na życie. Zagłosowało na niego 19 procent internautów biorących udział w głosowaniu.

Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pltvn24

1. Mała Charlotte nie posłuchała mamy i nie pomachała do publiczności

Księżniczka Charlotte, proszona przez mamę, księżną Kate, by pomachała do widowni zgromadzonej na królewskich regatach King's Cup, pokazała język.

2. Kąpiel wilków w kałuży. Nagranie z fotopułapki

Trzy wilki (Canis lupus) z Babiogórskiego Parku Narodowego zdecydowały się zażyć kąpieli w kałuży. Wilcze ablucje zostały nagrane przez fotopułapkę i udostępnione w mediach społecznościowych. Jak podkreślili pracownicy parku, mają "pogodę pod wilkiem”.

Kąpiel wilków w kałuży. Nagranie z fotopułapkiBabiogórski Park Narodowy

3. Mały szop z szansą na życie

Od małego miał pod górkę, jednak w końcu trafił w dobre ręce. Szop pracz o imieniu Vittles z amerykańskiego Bentonville w stanie Arkansas z powodu urazu mózgu miał problemy z poruszaniem się. Jego opiekunowie znaleźli jednak rozwiązanie. Rehabilitantka skontaktowała się z firmą zajmującą się tworzeniem wózków dla zwierząt. Tam skonstruowano dla szopa sprzęt, który będzie rósł razem ze zwierzakiem.

Autor: JZ//rzw / Źródło: tvn24.pl