Historia psa adoptowanego przez policjantów zwyciężyła. Najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl

TVN24

Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pltvn24
wideo 2/35

Pies i policjanci z komisariatu w Aleksandrowie Łódzkim najlepszym wideo tygodnia w tvn24.pl - zdobyli 56 procent waszych głosów. Drugie miejsce i 10 procent głosów zebrał saksofonista i jego nietypowa widownia. Półtorametrowe zaspy gradu z Meksyku zajęły trzecie miejsce i 9 procent głosów.

Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl
tvn24

1. Nowy mieszkaniec komisariatu. Policjanci adoptowali psa

Do komisariatu policji w Aleksandrowie Łódzkim trafił dwuletni pies. Czworonożnego "funkcjonariusza" wybrał ze schroniska sam komendant. Nowym członkiem załogi opiekować się będą policjanci, a magistrat zadba o to, żeby pies miał zapewniona opiekę weterynaryjna oraz zawsze pełną miskę.

Nowy mieszkaniec komisariatu. Policjanci adoptowali psa
tvn24

2. Saksofonista z Oregonu i jego nietypowa widownia

Każdy muzyk, niezależnie od instrumentu, potrzebuje do artystycznego spełnienia oddanych słuchaczy. Nie jest jednak powiedziane, że muszą to być ludzie. Taką tezę udowadnia saksofonista z Oregonu, który wiernych fanów znalazł wśród krów.

3. W Meksyku samochody utknęły w półtorametrowych zaspach gradu

Potężnej burzy, która przeszła nad miastem Guadalajara w Meksyku towarzyszyły obfite opady gradu. Miejscami spadło go prawie półtora metra gradu. Na ulicach zrobiło się biało, kilkanaście samochodów ugrzęzło w gradowych zaspach.

Autor: ow//rzw / Źródło: tvn24