Auto w betonie pokonało rywali. Najciekawsze wideo tygodnia tvn24.pl

Ciekawostki

Aktualizacja:
Wjechała drogowcom w świeżą wylewkęyou tube/ djmichu
wideo 2/35

Kobieta, która wjechała samochodem w świeżo wylany beton zwyciężyła w plebiscycie na najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl. Zdobyła 45 procent waszych głosów. Drugie miejsce zajął wielbłąd na wycieczce w sklepie zoologicznym z 14 procentami głosów, a wypadek motocyklisty strąconego w czasie jazdy przez jelenia zdobył trzecie miejsce i uznanie 12 procent z was.

Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pltvn24

1. Skręciła w świeżo wybetonowaną ulicę

Na ulicy Żeromskiego w Sosnowcu kobieta wjechała samochodem i utknęła po samo zawieszenie w świeżo wylanym betonie na remontowanym odcinku drogi. - Którędy pani jechała? Widziała pani zakaz? Co nam pani zrobiła, szanowna pani?! - nie wytrzymali drogowcy. - A co ja mam teraz zrobić? - pytała bezradnie, próbując po chwili wyjechać. Andrzej Zowada, rzecznik Tramwajów Śląskich, zleceniodawcy inwestycji, zapewnił, że o remoncie informują znaki z zakazem wjazdu. Jednak - jak się okazało - można ich nie zauważyć.

Skręciła w świeżo wybetonowaną ulicęyou tube/ djmichu

2. Wielbłąd na zakupach w sklepie zoologicznym

W Muskegon na zachodzie amerykańskiego stanu Michigan jeden ze sklepów zoologicznych odwiedził wielbłąd o imieniu Jeffrey. Spędził tam kilka minut. Jego widok wywołał wśród klientów spore poruszenie. Wielbłąd przyszedł z opiekunem do sklepu nie bez powodu. Mini zoo, w którym żyje zwierzę, musiało sprawdzić, ile dokładnie waży, żeby przepisać mu odpowiednie dawki leków. Sklep postanowił więc, że udostępni swoją wagę. Zdjęć z ważenia nie pokazano.

3. Jeleń strącił jadącego motocyklistę

Pojawił się nagle. Przebiegający przez ulicę jeleń dosłownie zmiótł motocyklistę z jego maszyny. Ten jeszcze kilka minut leżał nieprzytomny. Dramatycznie wyglądające nagranie opublikował w internecie kierowca samochodu jadący kilkadziesiąt metrów za motocyklem. Budująca w tej sytuacji jest szybka reakcja świadków zdarzenia. Kierowcy samochodów zatrzymali się, tworząc bezpieczną przestrzeń dla nieprzytomnego mężczyzny. Motocyklista po wypadku dochodzi do siebie.

Jeleń strącił jadącego motocyklistęMotoHolota

Autor: ow//now,adso / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: tvn24