Zwyciężyła kozica przysypana przez lawinę. Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia

Ciekawostki

Aktualizacja:

Akcja ratowania kozicy przysypanej przez lawinę zwyciężyła w plebiscycie na najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl, zdobywając 22 procent waszych głosów. Na drugim miejscu znalazło się niemowlę uratowane przez kierowce autobusu z 21 procent głosów. Trzecie miejsce zajął pokaz umiejętności pilota helikoptera z 20 procent głosów.

Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pltvn24

1. Kozica w wielkiej zaspie i czujni kolejarze. Niecodzienna akcja ratunkowa Personel pociągu przemierzającego austriacką Styrię zauważył, że lawina zasypała kozicę. Na pomoc zwierzęciu, uwięzionemu w wielkiej zaspie, ruszyło dwóch mężczyzn z łopatami. Odkopanie kozicy zajęło dobrych kilka minut, ale wysiłek się opłacił. Uwolniona, odbiegła w dal.

2. Roczne dziecko biegało po ulicy bez opieki

W mroźny czwartkowy dzień w Milwaukee w stanie Wisconsin po ulicy biegała półnaga roczna dziewczynka. Dostrzegła ją kobieta kierująca miejskim autobusem. Zatrzymała pojazd i zabrała malucha do środka. Jedna z pasażerek okryła dziecko kurtką do czasu przyjazdu policji.

3. Pilot wykazał się mistrzowską precyzją Pilot helikoptera wykonał spektakularny manewr na wysokości dwóch tysięcy metrów i uratował narciarza. Nagranie stało się hitem w internecie. "Kiedy twój pilot jest Jamesem Bondem" - napisano w jednym z komentarzy.

Pilot wykazał się mistrzowską precyzjąNicolas Derely via Storyful | x-news

Autor: ow//rzw / Źródło: tvn24