Ponad 30 tysięcy złotych za sernik od Podsiadły. Ostatnie godziny do końca aukcji

TVN24 | Ciekawostki

Autor:
kk//now
Źródło:
TVN24
Dawid Podsiadło na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawił "sernik á la Podsiadło"sernik.dawidpodsiadlo.pl
wideo 2/35
sernik.dawidpodsiadlo.plDawid Podsiadło na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawił "sernik á la Podsiadło"

"Sernik á la Podsiadło", wystawiony na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w niedzielę wieczorem znajdzie przyszłego właściciela. Zwycięzca otrzyma od Dawida Podsiadły trzy własnoręcznie upieczone przez niego serniki. Artysta deklarował, że osobiście dostarczy je we wskazanym przez zwycięzcę terminie. Do końca licytacji pozostały ostatnie godziny. Wartość wypieków zbliżyła się już do 31 tysięcy złotych.

Dawid Podsiadło po raz kolejny wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, tym razem przekazując własnoręcznie upieczony sernik á la Podsiadło. Osoba, która zaoferuje najwyższą stawkę, otrzyma nie jeden, a trzy serniki. W dodatku artysta sam dostarczy je do jej rąk, jeśli wskazany adres będzie znajdował się na terenie Polski. W niedzielę rano aktualna cena wynosiła 30 900 złotych.

"Serniczek petarda"

Aukcję artysty promuje specjalny program W "Telezakupy Bambo", do którego Dawid Podsiadło zaprosił Klaudiusza Sevkovicia. - Jestem tak podekscytowany. Jak to mówią, jak leży na krysztale, wygląda wspaniale - mówi w nagraniu Podsiadło, zachwalając swoje wypieki.

- Licytujemy sernik, dzwonicie do mnie, mówicie "Dawid, dzisiaj mam imieniny, za dwa dni chciałabym urządzić z tej okazji w weekend imprezę, brakuje mi ciasta". Przyjeżdżam, rozmawiamy, ale nie zapominajmy o najważniejszym - ta licytacja wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - tłumaczy piosenkarz.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Dawid Podsiadło zadzwonił do Szkła Kontaktowego i opowiedział o serniku, który przekazał na aukcję WOŚP TVN24/FACEBOOK/DAWID PODSIADŁO

W reklamie sernika "sernika á la Podsiadło" nie zabrakło też "opinii" od zadowolonych klientów, w których wcielili się: Karolina Norkiewicz, Michał Kempa, Wojciech Fiedorczuk i Radosław Kotarski. - Już następnego dnia po tym, gdy spróbowałem sernika Podsiadło od Podsiadły, szef zaproponował mi podwyżkę, potem swoją posadę, a teraz sam jestem właściciel dwóch przetwórni. Jeżdżę czerwonym ferrari i pijam tylko chardonnay - tak jeden z nich opisuje sernik Podsiadły.

- Powiem ci Dawid, że twój serniczek to petarda - komentuje z kolei Sevković.

Zwycięzca aukcji będzie mógł ustalić termin odbioru wypieków z muzykiem. Jedyny warunek jest taki, by data została wyznaczona do 20 grudnia 2021 roku. - Ja dowiozę go wtedy, kiedy będziecie sobie tego życzyli. To może być za tydzień, za dwa, za miesiąc, to może być nawet pod koniec roku. Ważne, żeby wylicytować, bo te pieniądze trafiają na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - zaznaczył Podsiadło.

29. Finał WOŚP

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod hasłem "Finał z głową" zbiera środki na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP, z którego fundusze zostaną przeznaczone na laryngologię. Za zgromadzone w tym roku pieniądze Fundacja WOŚP zamierza zakupić specjalistyczny sprzęt, między innymi wyposażenie laryngologicznych sal operacyjnych.

29. FINAŁ WOŚP - RELACJA TVN24.PL >>>

W poprzednich 28 edycjach fundacja zebrała i przeznaczyła na wsparcie polskiego systemu ochrony zdrowia łącznie ponad miliard złotych.

Autor:kk//now

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: sernik.dawidpodsiadlo.pl