Wielki Mecz TVN kontra WOŚP już w niedzielę. Wielkie emocje i szczytny cel

[object Object]
Wielki Mecz TVN kontra WOŚP już w niedzielętvn24
wideo 2/6

Już w niedzielę 8 września na murawę stadionu Legii Warszawa wybiegną drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i TVN, by rozegrać tegoroczny charytatywny Wielki Mecz. W ekipie TVN, której kapitanem jest Grzegorz Kajdanowicz, znajdą się między innymi Piotr Kraśko, Kuba Wesołowski, Mateusz Gessler, Tomasz Zubilewicz. W zespole Jerzego Owsiaka zagrają: Maciej Stuhr, Rafał Karwot, Michał Jelonek i inni.

Wielkiemu Meczowi WOŚP-TVN, rozgrywanemu w tym roku po raz trzeci, jak w poprzednich edycjach, towarzyszy zbiórka pieniędzy na zakup karetki pogotowia dla jednego z polskich szpitali.

- Zbieramy w tym roku na karetkę dla Bieszczad, Ustrzyki Dolne - zdradził zawodnik TVN Adrian Mielnik. - Trzecia karetka. Mam nadzieję, że bez problemu uda się zebrać na nią pieniądze - dodał kapitan drużyny TVN Grzegorz Kajdanowicz.

Ostatnie przygotowania do meczu

O przygotowaniach do meczu mówił we "Wstajesz i wiesz" tegoroczny trener reprezentacji TVN, legendarny bramkarz Jerzy Dudek.

- Jak dowiedziałem się, że będę trenerem drużyny TVN, to od razu odnalazłem swoje notatki (z uwagami - red.) wszystkich moich trenerów, którzy mnie prowadzili - powiedział Dudek w programie "Wstajesz i wiesz".

Jerzy Dudek o swoich przygotowaniach do Wielkiego Meczu
Jerzy Dudek o swoich przygotowaniach do Wielkiego Meczutvn24

Wielki Mecz TVN-WOŚP

Pierwszy gwizdek Wielkiego Meczu TVN-WOŚP rozlegnie się o godzinie 17 w niedzielę 8 września, ale już od godziny 13 na błoniach warszawskiego stadionu przy Łazienkowskiej na kibiców czekać będzie wiele atrakcji związanych z wydarzeniem.

Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo także na antenie TVN.

Charytatywny Wielki Mecz od 15 lat organizowany jest przez Fundację TVN "Nie Jesteś Sam". Przed kilkanaście lat drużyna TVN mierzyła się z zespołem Gwiazd, po raz trzeci przeciwnikiem będzie reprezentacja WOŚP.

Autor: ow//rzw / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Pozostałe wiadomości