W spodenkach kolarskich ukrył 30 telefonów. Aresztowany po koncercie rockowym

TVN24 | Ciekawostki

Autor:
mbl
Źródło:
BBC, politie.nl
34-latek ukrył w spodenkach kolarskich 30 telefonów politie.nl
wideo 2/4
politie.nl34-latek ukrył w spodenkach kolarskich 30 telefonów

Holenderska policja aresztowała 34-letniego mężczyznę po koncercie rockowym w Amsterdamie. W spodenkach kolarskich ukrył 30 telefonów komórkowych. Policja podejrzewa, że aresztowany jest członkiem gangu.

Policjanci aresztowali 34-latka, który ma rumuńskie obywatelstwo, po koncercie kanadyjskiego zespołu rockowego Sum 41. W ciasnych spodenkach kolarskich, które nosił podejrzany, funkcjonariusze znaleźli 30 telefonów komórkowych.

Aresztowany mężczyzna miał na sobie spodnie kolarskiepolitie.nl
Policja znalazła w nich 30 telefonówpolitie.nl

Dodatkowe siły policyjne

Na koncert Sum 41 w Amsterdamie 21 stycznia zostały skierowane dodatkowe siły policyjne. Decyzja ta zapadła po tym, jak podczas koncertu tego samego zespołu w Antwerpii skradziono 50 telefonów. W trakcie trwania występu w Amsterdamie funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o kradzieży. Zamknęli wyjście, czym uniemożliwili ucieczkę 34-latkowi.

Policja podejrzewa, że mężczyzna jest członkiem wędrownego gangu złodziei, chociaż nie jest pewne, czy na koncercie w Amsterdamie działał ze wspólnikami. 34-latek stanie przed sądem w przyszłym tygodniu, gdzie odpowie za kradzież. Do tego czasu pozostanie w areszcie.

Zobacz też: Złodziej rozbił łomem witrynę i zabrał drogie perfumy. Kradzież w 30 sekund

Źródło: BBC, politie.nl

Autor:mbl

Źródło zdjęcia głównego: politie.nl