Victoria Beckham najgorzej ubraną gwiazdą

Ciekawostki

Aktualizacja:

Victoria Beckham otwiera tegoroczną edycję listy najgorzej ubranych sław. Listę modowych niewypałów przygotował, jak zawsze złośliwy Mr. Blackwell.

Ranking złego smaku powstał już po raz 48. Tym razem bezapelacyjnie zwyciężyła ex-spice girl, Victoria Beckham. "Posh", prywatnie zonie Davida Beckhama, dostało się głównie za eksponowanie chudych jak patyki nóg w kusych minispódniczkach.

Na górze eksplodujący ul, na dole tandetne grochy Najgorzej ubrane gwiazdy

Drugie miejsce przypadło brytyjskiej piosenkarce Amy Winehouse, którą Mr. Blackwell bezlitośnie skrytykował za wysoko spięte włosy. - Na górze eksplodujący ul, na dole tandetne grochy - podsumował.

Wygląda jak postrzępiona przez huragan wykałaczka Najgorzej ubrane gwaizdy

W pierwszej dziesiątce są jeszcze m.in. amerykańska piosenkarka Fergie (4), francuska aktorka Eva Green, dziewczyna Bonda z Casino Royale (6) i kanadyjska piosenkarka Avril Lavigne (7).

Mr Blackwell, który rozpoczął swoją karierę w latach 50., sam był kreatorem mody. Jego zdaniem miniony rok był pod względem mody "jednym z najstraszliwszych".

Brytyjskiej królowej Elżbiecie II udało się unowocześnić swój wizerunek z epoki Stonehenge najgorzej ubran gwiazdy

Mr Blackwell wskazał też pewne gwiazdy, którym udało się zachować dobry styl. Pochwalił m.in. Madonnę, Barbrę Streisand i Elizabeth Taylor. Ciepło wypowiadał się też o brytyjskiej królowej Elżbiecie II, której "udało się unowocześnić swój wizerunek z epoki Stonehenge".

A oto pierwsza dziesiątka niechlubnej listy: