TVN24 | Ciekawostki

"2020 jest jak rzęsa, która wpadła do oka i nie chce wypaść". Internauci podsumowują mijający rok

TVN24 | Ciekawostki

Autor:
mbl//mro
Źródło:
Twitter
Post Twittera komentują tysiące internautówTwitter
wideo 2/4
TwitterPost Twittera komentują tysiące internautów

"Roast 2020. go" - brzmi post Twittera, który komentują tysiące internautów. "Możemy odinstalować 2020 i zainstalować jeszcze raz? Ta wersja ma wirusa", "Zanim wejdę w 2021 rok, muszę obejrzeć zwiastun", "Pierwsza zasada 2021 roku - nie mówić o 2020" - piszą użytkownicy. Najlepsze odpowiedzi Twitter umieszcza na specjalnych grafikach.

Post Twittera opublikowany 22 grudnia w ciągu 20 godzin polubiło prawie 120 tysięcy osób i ta liczba wciąż rośnie. Na wezwanie odpowiedziało tysiące internautów. Najzabawniejsze komentarze Twitter udostępnia, umieszczając je na grafikach przypominających billboardy. Odpisuje też użytkownikom w komentarzach.

"Gdyby 2020 był owocem, byłby rodzynką", "2020 - zostawiam ci najgorszą recenzję", "Gdyby 2020 był jak człowiek, byłby jak mój ex", "Najpierw był 2019, potem 2021 - nie wiem, co było pomiędzy", "2020 jest jak rzęsa, która wpadała do oka i nie chce wypaść" - czytamy w postach Twittera, umieszczonych na grafikach.

"Możemy odinstalować 2020?"

Internauci prześcigają się w kreatywności. "2020 jest jak przyjaciel, który zostawił portfel w domu, ale w barze zamówił cztery margarity" - pisze jeden z użytkowników. "2020 jest jak otwarcie lodówki, w której znajdujesz tylko warzywa" - skomentował ktoś inny. "I to na dodatek spleśniałe" - odpowiedział na ten post Twitter.

"2020 jest jak przyjaciel, który mówi, że jest już w drodze, ale tak naprawdę nawet nie wyszedł z domu", "2020 sprawił, że tęsknię za siódmą klasą, a wtedy nie działo się nawet nic ciekawego" - pisze kolejna osoba. "Dużo byśmy dali, żeby być teraz na matematyce" - odpowiada Twitter.

Internauci wrzucają też dużo obrazków i GIF-ów ukazujących ich stosunek do mijającego roku. "Możemy odinstalować 2020 i zainstalować jeszcze raz? Ta wersja ma wirusa" - czytamy na jednym.

Autor:mbl//mro

Źródło: Twitter

Źródło zdjęcia głównego: Twitter