Seks oralny z Marilyn za 1,5 mln dolarów

Ciekawostki


Za 1,5 mln dolarów sprzedany został 15-minutowy niemy czarno-biały film, na którym Marilyn Monroe uprawia seks oralny z niezidentyfikowanym mężczyzną.

Nowy właściciel, nowojorski biznesmen, kupił film z zastrzeżeniem, że nie będzie go pokazywał publicznie - poinformował w poniedziałek pośrednik transakcji.

Kolekcjoner osobliwości Keya Morgan powiedział, że doprowadził do sprzedania filmu przez syna zmarłego informatora FBI. - Dżentelmen, który to kupił, zadeklarował, że żywi szacunek dla Marilyn, i nie zamierza robić z tego żartów i umieszczać tego w Internecie i próbować ją wykorzystywać. Nie jest to jego zamiarem i nigdy nie dopuściłbym do wymieniania mojego nazwiska, gdyby to się miało stać - zaznaczył.

Według Morgana, który oglądał film, aktorka występuje w nim ubrana, a głowa jej partnera pozostaje cały czas poza kadrem.

W zbiorach Morgana znajduje się wiele pamiątek po Monroe i jednym z jej mężów Joe DiMaggio. Deklaruje się on również jako przyjaciel dwóch innych małżonków artystki - Jima Dougherty'ego i Arthura Millera.

Źródło: PAP, lex.pl