"Więzienny skarb", czyli kolejna miss policyjnego aresztu

TwitterZdjęcie dziewczyny publikuje coraz więcej internautów

Była już "najładniejsza kryminalistka", był "najprzystojniejszy przestępca na świecie", teraz jest "więzienny skarb". Ten ostatni tytuł przypadł 24-letniej Sarze Seawright, której zdjęcie, wykonane tuż po aresztowaniu, zachwyciło użytkowników Twittera.

24-letnia Sarah Seawright, oskarżana już wcześniej o rozboje i napaści, tym razem została aresztowana po tym, jak nie stawiła się na rozprawie sądowej, która dotyczyła oskarżenia o niebezpieczną jazdę w grudniu 2014 roku. Kobieta zapłaciła 365 dolarów grzywny i opuściła więzienie Pulaski County.

Gwiazda sieci

Cała sprawa przeszłaby pewnie bez echa, gdyby nie fakt, że zdjęcie zostało opublikowane w internecie, gdzie szybko zainteresowali się nim internauci. Po nich również światowe media. W wielu wpisach jakie pojawiły się m.in. na Twitterze pod hashtagiem #PrisonBae, Seawright ogłoszono nowym "więziennym skarbem".

Sarah Seawright #PrisonBae pic.twitter.com/m3Da3sPY6L— Marco Aguilar (@RaidersfanCali) 30 maja 2016

Powtórzy sukces Meeksa?

Zdjęcie Seawright zestawiono z fotografią Jeremy'ego Meeksa, innego więźnia, którego zdjęcie wcześniej zrobiło furorę w mediach społecznościowych. Kobietę nazwano jego "żeńskim odpowiednikiem".

Meeks, obwołany przez internautów "najprzystojniejszym przestępcą" Ameryki, miał m.in. podpisać kontrakt z agencją modeli, dostał też propozycję zagrania w filmie porno.

Remember "hot felon" Jeremy Meeks? Now there's a new viral mug shot. Meet #PrisonBae Sarah Seawright. pic.twitter.com/AWmqGt0Kof— Debra Gil (@DebraGil) 28 maja 2016

Autor: nb/kk / Źródło: standard.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: Twitter

Pozostałe wiadomości