Ciekawostki

Ricky Martin tatą bliźniąt

Ciekawostki

Aktualizacja:

Zmęczony życiem "la vida loca" 36-letni Ricky Martin podda się nowemu wyzwaniu - został tatą. Gwiazdor muzyki pop pozazdrościł chyba duetowi Pitt-Jolie, bo urodziły mu się bliźniaki.

- Dwóch zdrowych chłopców przyszło na świat dzięki surogatce (zastępczej matce -red.) - oświadczył rzecznik gwiazdora w oświadczeniu wydanym w czwartek. Żadnych dodatkowych szczegółów jednak nie zdradzono. Martin zapowiedział zaś, że na jakiś czas rezygnuje z kariery na rzecz wychowywania potomków.

Być jak Jolie i Pitt

Całkiem niedawno słynna holywoodzka para Angelina Jolie i Brad Pitt doczekali się bliźniąt - chłopca i dziewczynki. Zdjęcia urodzonych 12 lipca bliźniaków Vivienne Marcheline i Knoxa Leona ukazały się w magazynach "People" (w USA) i "Hello!" (na całym świecie). Za prawo do ich publikacji gazety zapłaciły 14 mln zł. Czy Ricki Martin też sprzeda zdjęcia swoich synów do prasy? Zobaczymy wkrótce.

Sławny tata

Ricky Martin urodził się w Puerto Rico. Swoją karierę zaczynał jako dziecko w boysbandzie Menudo. Jego pierwszy solowy album pod prostym tytułem "Ricky Martin" został wydany w 1999 roku, album osiągnął sukces dzięki mega hitowi "Livin' la Vida Loca", który przyniósł mu sławę.

Inne znane przeboje Martina to "Maria", "She bangs". W 2006 roku Ricky wydał płytę Unplugged , która zadebiutowała od razu na pierwszym miejscu listy Billboard- przebojów latynoskich. Także w tym roku gwiazdor został uhonorowany tytułem osobowości roku Latin Recording Academy.


Źródło: Reuters

Pozostałe wiadomości