Ciekawostki

"Co do...!?". Tak zareagował na nietrafiony prezent

Ciekawostki

TwitterChłopiec spodziewał się innego prezentu

Nie wystarczy, że wiemy, jaką grę chce dostać dziecko. Należy pamiętać żeby kupić jej odpowiednią wersję. Niestety ten młody chłopiec pod choinką znalazł starszą edycję gry. Nawet nie próbował ukrywać swojego niezadowolenia.

Jedna z użytkowniczek umieściła na Twitterze reakcję swojego młodszego brata na nietrafiony prezent. W pierwszej sekundzie wideo widać jak kilkuletni chłopiec trzyma w dłoni pudełko z grą komputerową. Na jego twarzy pojawia się uśmiech. Nagle zamiast uśmiechu widać wściekłość. - Kupiłaś mi (wersję - red.) 2015 zamiast 2016 - wykrzykuje chłopiec.

Głos w tle wyjaśnia, że tylko ta wersja była dostępna. - - Co do...!? - gwałtownie reaguje chłopiec.

Szczęśliwe zakończenie

Jak się okazało, była to gra WWE, czyli komputerowa wersja wrestlingu. Oficjalny profil gry na Twitterze odpowiedział na umieszczone przez siostrę chłopca wideo. Napisali, że postarają się, aby chłopiec dostał nowszą wersję gry. Kobieta odpowiedziała, że pokazała chłopcu ich post i że jest on teraz "bardzo szczęśliwy".

Przez około 24 godziny wideo polubiło prawie 22 tys. osób, a podało dalej ponad 23 tys. Później jednak post został usunięty.

"You bought me 2k15 instead of 2k16" pic.twitter.com/54VFjRPtNl— mayra* (@_mayraduarte_) grudzień 25, 2015

.@_mayraduarte_, give us a follow so we can DM. We might be able to help out here ;) https://t.co/jKiQVOcf5N— WWE 2K (@WWEgames) grudzień 25, 2015

@WWEgames I showed him your mention and he's is EXTREMELY HAPPY— mayra* (@_mayraduarte_) grudzień 25, 2015

Autor: kry//gak / Źródło: BuzzFeed, SB Nation

Źródło zdjęcia głównego: Twitter

Pozostałe wiadomości