Ciekawostki

"Przechodzisz, ale bądź profeszjonal"

Ciekawostki

Aktualizacja:
Drugi odcinek II edycji Top Model
tvnDrugi odcinek II edycji Top Model

Były kształtne piersi, ciasto i dmuchany basenik. Na casting do Katowic, gdzie kręcono drugi odcinek II edycji Top Model dziewczyny przyjechały z różnymi sposobami, aby przekonać jury. Tradycyjnie udało się niewielu.

- Najbardziej jestem dumna ze swoich piersi - rozpoczęła samoocenę 18-letnia Ania z Katowic. Jurorzy nie dali się przekonać i uznali, że kształtne pupa i piersi to niewystarczające argumenty. Lepiej poszło Agnieszce z Zabrza. Ona na casting zabrała ciasto.

Do maltretowania i przeczołgania

Z kolei wrocławianka Olga "przekupiła" jury niemal profesjonalnym pozowaniem w dmuchanym baseniku.

- Chciałbym ją pomaltretować – wzdychał jeden z jurorów Dawid Woliński, a robiący dziewczynie zdjęcia Marcin Tyszka postanowił ostudzić jej zapał. - Nie ciesz się tak. Przeczołgamy cię z każdej strony – ostrzegł fotograf tuż po tym, gdy Olga dowiedziała się, że przechodzi do kolejnego etapu.

Dla Joanny Krupy Olga była jednak bezkonkurencyjna. - Jesteś przepiękna. Najładniejsza z dziewczyn, które tu były - zachwalała jej urodę.

Miała jednak jedno małe "ale". - Następnym razem jak przyjdziesz, masz pokazać, że jesteś profeszjonal. Przechodzisz dalej - zawyrokowała.

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: tvn

Pozostałe wiadomości