Ciekawostki

Ojciec obdarował wiewiórki, by uszczęśliwić córkę. Internauci zachwyceni

Ciekawostki

Lucy Chesnaye | TwitterZdjęcia obdarowanych wiewiórek podbiły serca internautów

Niezwykłe prezenty podbiły internet. Zdjęcia wiewiórek rozpakowujących orzechy ze świątecznego papieru stały się hitem sieci. Rodzina z przedmieść Londynu była zaskoczona popularnością w mediach społecznościowych.

Rodzina Chesnaye'ów, mieszkająca na przedmieściach Londynu, nie spodziewała się wesołych świąt. Paul, ojciec nastoletniej Lucy, wyznał, że niedawno przeżyli tragedię, która szczególnie dotknęła jego córkę. Mężczyzna postanowił ją pocieszyć w osobliwy sposób.

Prezenty dla wiewiórek

Ojciec przygotował niezwykłe prezenty na święta. - Mieliśmy trochę orzechów brazylijskich, fistaszków, migdałów i nerkowców - powiedział Paul Chesnaye serwisowi BuzzFeed News. Zapakował je w ozdobny papier i wyniósł na podwórko. Niebawem wiewiórki, które są częstymi gośćmi podmiejskich ogrodów, zabrały się za rozpakowywanie prezentów.

- Dostały od nas duży wybór orzechów. Specjalnie z okazji Bożego Narodzenia - pochwalił się Chesnaye.

Zachwycona córka Paula zrobiła zdjęcia wiewiórkom rozpakowującym podarki i umieściła je na Twitterze.

Zaskoczyła ich popularność

Fotografie bardzo szybko stały się hitem sieci. - Nie spodziewałam się, że aż tylu ludzi będzie chciało to zobaczyć! - przyznała Lucy.

Popularnością w sieci zaskoczony był też ojciec nastolatki, a internauci uznali, że historia idealnie oddaje ducha świąt.

- Rodzina zawsze wiedziała, że jestem trochę zbzikowany - podsumował Paul Chesnaye.

Autor: jog//ŁUD / Źródło: www.boredpanda.com, buzzfeed.com

Źródło zdjęcia głównego: Twitter | Lucy Chesnaye

Pozostałe wiadomości