Ciekawostki

Pożegnanie z Tuskiem na pierwszym miejscu. Najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl

Ciekawostki

Aktualizacja:
[object Object]
Podsumowanie kadencji Donalda Tuska jako szefa RE zwyciężyłoTwitter/eucopresident
wideo 2/22

Pożegnalny film Donalda Tuska, kończący jego kadencję jako szefa Rady Europejskiej, zwyciężył cotygodniowy konkurs na najciekawsze wideo w tvn24.pl, zdobywając 44 procent głosów. Świnia przeszkadzająca greckiemu reporterowi w relacji na żywo zajęła drugie miejsce. Wybrało ją 32 procent internautów uczestniczących w głosowaniu. Trzecie miejsce z wynikiem 8 procent otrzymał tańczący pies z Belgii.

Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pltvn24.pl

1. Tusk podsumował własną kadencję. "Całkiem niezły bieg!"

Szef Rady Europejskiej Donald Tusk niedługo ustąpi ze stanowiska. W pożegnalnym filmie porównał swoją kadencję do biegu, i to - jak sam określił - "całkiem niezłego".

Tusk podsumował kadencję jako szef Rady Europejskiej. "To był całkiem niezły bieg!"
Tusk podsumował kadencję jako szef Rady Europejskiej. "To był całkiem niezły bieg!"Twitter/eucopresident

2. Świnia przeszkodziła reporterowi

Praca reportera czasem bywa niełatwa, gdy przeszkadzają w niej różne niespodziewane sytuacje. Jedną z nich przeżył grecki reporter, któremu w wejściu na wizję przeszkodziła świnia. Zwierzę biegało za dziennikarzem, potrącając go, a nawet podgryzając.

3. Niezwykły pies i jego właścicielka

Border collie Jessy, razem ze swoją panią, już dwa razy został mistrzem świata w zawodach tanecznych dla psów, rozgrywanych w Niemczech w kategorii freestyle. Pies pochodzi z Belgii i właśnie tam, na plaży w miejscowości De Panne, w towarzystwie swojej właścicielki, pokazał, jak trenuje do zawodów.

Autor: JZ/adso,now / Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Twitter/eucopresident

Pozostałe wiadomości