Pokaz Hansa Klossa? "Nie, chyba jakiejś polskiej projektantki"

TVN24

Dzień Dobry TVNUczestnicy Warsaw Fashion Weekend dali się nabrać na żart reportera "Dzień Dobry TVN"

Karel Gott, Hans Kloss i słynny szwajcarski duet Schleswig-Holstein - to według wielu uczestników Warsaw Fashion Weekend znani projektanci mody. O każdym można coś powiedzieć, choć nie zawsze pozytywnie. Przekonał się o tym reporter "Dzień Dobry TVN", który wybrał się na wspomnianą imprezę.

Filip Chajzer poszedł na WFW zainspirowany żartem amerykańskiego satyryka Jimmiego Kimmela, którego zespół postanowił "wkręcić" uczestników Fashion Week w Nowym Jorku. Żadne z nazwisk "projektantów", o których pytali, nie było prawdziwe. Młodym znawcom mody nie przeszkadzało to jednak w wygłaszaniu opinii na temat ich kolekcji.

Znany szwajcarski duet "Schleswig-Holstein"

Tak więc reporter "Dzień Dobry TVN" postanowił zapytać polskich "fashionistów" o projekty Hansa Klossa (fikcyjny bohater serialu "Stawka większa niż życie"), Karela Gotta (czeski piosenkarz), Helmuta Kohla (były kanclerz Niemiec), Svena Hannawalda (niemiecki skoczek narciarski), Jana Gutenberga (wynalazca druku) i duetu Schleswig-Holstein (nazwa pancernika, który ostrzelał Westerplatte). I tak jeden z uczestników imprezy chwalił Karela Gotta, mówiąc, że "jest świetny i idzie w bardzo dobrym kierunku". Nie miał już tak pochlebnej opinii o projektach Svena Hannawalda. - Jest totalnie nie w moim stylu. To jest coś, czego bym nigdy sam nie założył i nikomu nie polecił - ocenił "znawca". OPINIE WSZYSTKICH ZNAWCÓW MODY I CAŁY MATERIAŁ MOŻNA ZOBACZYĆ NA STRONIE DZIEŃ DOBRY TVN

Warsaw Fashion Weekend odbył się w miniony weekend. Można było podziwiać na nim pokazy polskich i szwajcarskich projektantów.

Autor: ktom//bgr / Źródło: TVN