Razem podróżują po świecie. "Nie mógłbym wymarzyć sobie lepszego przyjaciela"

Razem podróżują po świecie. "Nie mógłbym wymarzyć sobie lepszego przyjaciela"
Razem podróżują po świecie. "Nie mógłbym wymarzyć sobie lepszego przyjaciela"
loki_the_wolfdog | Instagram
loki_the_wolfdog | InstagramLoki podróżuje ze swoim właścicielem

Pies Loki razem ze swoim właścicielem zwiedza najbardziej odległe zakątki świata. Niezwykłe zdjęcia z podróży publikowane są na Instgramie i Facebooku, gdzie obserwuje je w sumie ponad 300 tys. internautów.

2-letni Loki jest mieszańcem ras husky, wilka polarnego i malamuta. Od czwartego miesiąca życia zwierzę razem ze swoim właścicielem Kellym Lundem z Kolorado podróżują po świecie.

Polar bear paws and bike rides since 2012. #throwbackThursday

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Breakin\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' Hearts Since 2012 (@loki_the_wolfdog) 10 Wrz, 2015 o 11:45 PDT

Zobacz tę i inne historie na Snapchacie! Wpisz nazwę użytkownika tvn24.pl lub zeskanuj kod z obrazka.

Snapkod tvn24.pl. Zobacz tę i inne historie na Snapchacie!

Wspólne podróże

Mężczyzna, który jest fotografem od zawsze kochał wycieczki i przygody. Lund nie wyobrażał sobie, że wybierając się w kolejną wyprawę, mógłby zostawić Lokiego pod opieką innych ludzi, dlatego zdecydował się podróżować ze swoim psem. - To niesamowite, jak wiele radości może sprawić człowiekowi zwierzę. Aż ciężko to wyrazić słowami - powiedział Kelly Lund. – Moim celem jest zobaczyć, jak najwięcej miejsc na świecie. Chcę zachować niesamowite wspomnienia, w których będzie mój pies i ludzie, których kocham - dodał.

Niezwykła przyjaźń

Niesamowite zdjęcia ze wspólnych wypraw Kelly Lund publikuje w mediach społecznościowych, na Instagramie i Facebooku. Konta poświęcone psu śledzi łącznie ponad 300 tys. osób, które są zachwycone przyjaźnią jaka połączyła człowieka z zwierzęciem. Sam Lund przyznaje, że nie mógł "wymarzyć sobie lepszego przyjaciela niż Loki".

Wild nights chasing jackrabbits and eating camp food.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Breakin\\\' Hearts Since 2012 (@loki_the_wolfdog) 11 Wrz, 2015 o 3:25 PDT

Long day of finger painting with Rafiki. #LionKing

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Breakin\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' Hearts Since 2012 (@loki_the_wolfdog) 7 Wrz, 2015 o 6:58 PDT

Autor: kl/nb / Źródło: Buzzfeed

Źródło zdjęcia głównego: Instagram | @loki_the_wolfdog

Pozostałe wiadomości