Zwyciężyła miłość od pierwszego wejrzenia. Najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl

Ciekawostki

Aktualizacja:
Pies o imieniu Fajer nowym członiem strażackiej jednostkitvn24
wideo 2/35

Nowy psi członek strażackiej jednostki pokonał rywali, zdobył 66 procent waszych głosów. Akcja ratowania stada kóz ze zbocza góry zajęła drugie miejsce. Wybrało ją 10 procent internautów biorących udział w wyborze najciekawszego wideo tygodnia w tvn24.pl. Trzecie miejsce i 6 procent głosów otrzymał autobus stojący dęba.

Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pltvn24

"Miłość od pierwszego wejrzenia". Nowy członek strażackiej jednostki

Strażacy z Aleksandrowa Łódzkiego mają nowego towarzysza. To pies o imieniu Fajer. Strażacy wzięli go ze schroniska, w którym od kilku lat przebywał. Teraz jest już pełnoprawnym członkiem ochotniczej straży pożarnej. Jak opowiadają strażacy, była to miłość od pierwszego wejrzenia.

"Miłość od pierwszego wejrzenia". Nowy członek strażackiej jednostkitvn24

Strome zbocze, na nim kozy. Niecodzienna akcja ratunkowa

To była prawdziwa, mrożąca krew w żyłach akcja na wysokości, choć nie dotyczyła ludzi. W sobotę włoscy ratownicy górscy uratowali stado kóz, które nie potrafiły zejść ze skalistej góry w okolicach miejscowości Usseglio na północnym zachodzie prowincji Turyn. Siedem zwierząt przebywało na szczycie przez 15 dni. Jak podali ratownicy, gdy dotarli na miejsce, jedna z kóz spadła ze zbocza.

Autobus stanął dęba. Niecodzienne zdarzenie w Pittsburghu

Mieszkańcy amerykańskiego Pittsburgha byli świadkami niecodziennego i groźnie wyglądającego zdarzenia. W poniedziałkowy poranek autobus przejeżdżający jedną z ulic wpadł do leju krasowego. Zapadlina otworzyła się pod pojazdem w czasie postoju na czerwonym świetle. W leju znalazła się tylna - najcięższa część autobusu z silnikiem. W autobusie były dwie osoby - kierowca i jeden pasażer. Jak podały lokalne media, obaj wydostali się z pojazdu o własnych siłach. Pasażer doznał niewielkich obrażeń.

Autor: ow//now / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: tvn24