Oszaleli na punkcie pupy Pippy

Ciekawostki


Po królewskim ślubie świat oszalał na jej punkcie. Nie, nie chodzi o Kate Middleton. Mowa o jej młodszej siostrze Pippie. A dokładniej to o jej pupie.

Po ślubie z księciem Williamem tytuł otrzymała nie tylko jego nowa żona (została księżną Cambridge), ale też jego szwagierka Philippa. "Najbardziej zgrabny członek monarchii", "najładniejsza pupa na królewskim ślubie" czy "Jej Seksowna Wysokość Pippa" - to tylko niektóre z przydomków nadanych 27-letniej Pippie Middleton.

Pippę uwielbia 200 tys. osób

Koszulka dla Jej Wysokości (fot. spreadshirt.co.uk) spreadshirt.co.uk

Serca Brytyjczyków (ale nie tylko) podbiła pełniąc rolę druhny Kate, kiedy to ubrana była w obcisłą, długą, białą suknię zaprojektowaną przez Sarah Burton z domu mody Alexandra McQueena. Niektórzy zarzucają, że ukradła show swojej siostrze.

Pupie Pippy zadedykowano nawet stronę internetową. Na portalu społecznościowym Facebook ma swój fanpage pt. "Grupa wielbicieli pupy Pippy Middleton".

"Nie jest tajemnicą, że Pippa Middleton jest absolutnie oszałamiająca. Teraz czas, żebyś okazał swoje uznanie" - napisano tam. Swoje uznanie okazało już prawie 200 tysięcy internautów. Co więcej, w internetowych sklepach można już kupić koszulki, znaczki i inne gadżety zadedykowane Pippie i jej części ciała.

Uwagę mediów siostra Kate przykuła już wcześniej. Na początku tego roku brytyjski dziennik 'Daily Mirror" napisał: "Pippa ma najwięcej szczęścia z nich wszystkich. Ściąga całą uwagę mężczyzn, projektantów mody, i co ważne nie ma żadnych obowiązków".

Pippa zajęta

Niestety, dla wielbicieli Pippy nie mamy dobrych informacji. 27-latka od 2010 roku spotyka się z 30-letnim krykiecistą i finansistą Alexem Loudonem. Brytyjczyk może jednak czuć się zaniepokojony - pojawiają się doniesienia, że jego wybranka ma bardzo dobry kontakt z księciem Harrym, a ten dziewczyny nie ma.

Źródło: tvn24.pl