Ciekawostki

Osiem takich świeci w muzeach

Ciekawostki

Aktualizacja:

To prawdziwa gratka dla fanów Lady GaGi. W czwartek ośmiu muzeach figur woskowych na całym świecie - trzech w Stanach Zjednoczonych, dwóch w Chinach, a także w Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Holandii - odsłonięto figury woskowe kontrowersyjnej gwiazdy. Cały projekt kosztował ponad dwa miliony dolarów.

Na odsłonięcie woskowej Lady GaGi w muzeum Madame Tussaud's w Londynie od rana czekały tłumy. Prezentacja figury odbyła się, jak przystało na Stefani Germanottę (bo tak rzeczywiście nazywa się amerykańska piosenkarka), z pompą - w błysku fleszy, opadającą kurtyną i dużą ilością błyszczących elementów.

Woskowa GaGa w londyńskim muzeum ubrana jest w strój, w którym wystąpiła w teledysku "Telephone".

Lady Gaga jest wszędzie

W chińskich muzeach Lady GaGa doczekała się aż figur w dwóch muzeach w Szanghaju i Hong Kongu. Każda z postaci ubrana jest w inny strój.

W Niemczech fani piosenkarki będą mogli ją codziennie zobaczyć w stolicy kraju. W berlińskim muzeum Madame Tussauds piosenkarka ubrana jest w czarny, skąpy strój a'la Myszka Miki.

Jak przekazali pracownicy Madame Tussauds, wykonanie każdej z figur trwało około czterech miesiący. Łączny koszt ich stworzenia wyniósł ponad dwa miliony dolarów.

Źródło: Reuters

Pozostałe wiadomości