Bezkonkurencyjne orki bawiące się z człowiekiem. Najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl

Ciekawostki

Aktualizacja:
Orki bawią się z pływaczkąDylan Brayshaw via Storyful | storyful
wideo 2/35

Bliskie spotkanie z orkami nie miało sobie równych w tygodniowym zestawieniu najciekawszych materiałów wideo w tvn24.pl. Zdobyło 43 proc. głosów. Drugie miejsce (14 proc.) przypadło aspirującej młodej piosenkarce, która na finałowym meczu piłkarskiej Major League Socccer w Stanach Zjednoczonych brawurowo wykonała narodowy hymn. Na trzecim miejscu, z wynikiem 13 proc. głosów, znalazło się nagranie z małym lwiątkiem.

Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl

1. Niecodzienne spotkanie. Orki otoczyły pływaczkę

Australijski fotograf Dylan Brayshaw nagrywał orki u wybrzeży Nowej Zelandii kamerą przyczepioną do drona. W pewnej chwili zauważył grupę zwierząt zmierzających do pływającej kobiety. Judie Johnson początkowo wystraszyła się i odpłynęła do brzegu, po chwili postanowiła jednak wrócić do wody.

Orki bawią się płynąc razem z pływakiemDylan Brayshaw via Storyful | storyful

2. Siedmiolatka śpiewająca hymn zachwyciła Amerykę

Dziewczynka wystąpiła przed finałem Major League Soccer, zawodowej ligi piłkarskiej w Stanach Zjednoczonych. Występu na stadionie słuchało ponad 73 tysiące osób, ale to nie onieśmieliło młodej wokalistki.

Siedmiolatka śpiewająca hymn znów zachwyciła AmerykęEurosport

3. Lwiątko za 200 euro i butelkę alkoholu

Paco to mały lew kupiony przez dwójkę młodych ludzi od biznesmena w Suczawie za 200 euro i litrową butelkę alkoholu. Do Timisoary na południowym zachodzie Rumunii przywieźli zwierzę w bagażniku. Tam lwiątko trafiło w ręce policji. Paco rozpoczął nowe życie w zoo Tirgu Mures.

Autor: ow,ak//now / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: storyful | Dylan Brayshaw via Storyful