Ciekawostki

"Najsłodsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam"

Ciekawostki

Instagram; Twitter | funforlouis; ltsparis_x; AmyLaurenBSilvaZdjęcie dzieci spodobało się internautom

Zdjęcie zamieszczone przez angielskiego podróżnika, na którym widać reakcję afrykańskich dzieci na to, co widzą na tablecie, podbija internet. "Polubioną" kilkadziesiąt tysięcy razy na Instagramie fotografię internauci nazwali "najsłodszą rzeczą", jaką kiedykolwiek widzieli.

- Uwielbiam podróżować z przyjaciółmi po świecie i dobrze się bawić - napisał o sobie podróżnik Louis Cole, w mediach społecznościowych znany jako "fanforlouis". Przygoda z podróżowaniem pochodzącego z Anglii blogera rozpoczęła się jeszcze w dzieciństwie, kiedy razem ze swoją rodziną co roku jeździł na południe Francji i trwa do dziś. Cole każdą swoją wyprawę dokumentuje m.in. na Instagramie, Twitterze i YouTubie, a jego profile ze zdjęciami i nagraniami śledzi w sumie ponad 1,5 miliona internautów. Co ciekawe, większość jego podróży jest sponsorowana lub finansowana z przychodów reklamowych, jakie generuje jego kanał na YouTubie.

From my last night in Santa Fe! Epic photo by our amazing host @adam.ly #gofollow #HowToSantaFe

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Louis Cole (@funforlouis) 12 Maj, 2015 o 10:04 PDT

Z tabletem w dłoni

Podczas wyprawy do Namibii, położonej w południowo-zachodniej Afryce, Cole zrobił zdjęcie, które szczególnie zwróciło uwagę internautów. Widać na nim grupę dzieci z grupy etnicznej Himba, z których jedno trzyma tablet oraz reakcję maluchów na to, co zobaczyły na urządzeniu.

Zdjęcie spodobało się internautom i szybko obiegło media społecznościowe.

@funforlouis this was one of your best vlogs! These kids are so cute and look so happy! Thanks for sharing such nice moments of happiness :)— sixtdaily (@sixtdaily) czerwiec 1, 2015

@funforlouis such a beautiful picture awH— Paris (@Itsparis_x) czerwiec 2, 2015

@funforlouis cutest thing I've ever seen!!— Amy (@AmyLaurenBSilva) czerwiec 1, 2015

“@ewarysta: Hahaha, boskie! RT @MenGherCharles: This made my day: pic.twitter.com/kkJO50D5nj” cc @funforlouis— Radek Szeja (@rad3ks) czerwiec 2, 2015

Autor: nb\mtom / Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Instagram; Twitter | funforlouis; ltsparis_x; AmyLaurenBSilva

Pozostałe wiadomości