Kciuk Kylie Jenner i pięć maleńkich paluszków. Najpopularniejsze zdjęcie w historii Instagrama

Ciekawostki

Zdjęcie z córką Kylie Jenner hitem na Instagramie@kyliejenner, @cristiano, @beyonce, @khloekardashian, @jordynwoods, @heathersanders_ | Instagram
wideo 2/4

Celebrytka Kylie Jenner rozbiła Instagram. Zdjęcie z jej nowo narodzoną córką w ciągu jednego dnia zebrało 15 mln polubień, stając się tym samym najpopularniejszym zdjęciem w historii serwisu. W podpisie zdjęcia matka ujawniła imię dziecka.

1 lutego na świat przyszła córka 20-letniej modelki Kylie Jenner i 25-letniego rapera Travisa Scotta. Stormi Webster - tak brzmi imię nowo narodzonego dziecka. Scott to tak naprawdę Jacques Webster.

Zdjęcie z córką Kylie Jenner hitem na InstagramieZdjęcie z nowo narodzoną córką Kylie Jenner obiegło internet. W ciągu jednego dnia udało mu się zebrać 15 mln polubień, tym samym zostało ono dotychczas najbardziej popularnym zdjęciem na Instagramie. @kyliejenner | Instagram

"Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa, mogłabym pęknąć!"

Celebrytka do ostatnich chwil nie informowała swoich fanów o ciąży. Po urodzeniu dziecka kobieta umieściła wpis na swoim profilu na Twitterze, w którym wyjaśniła przyczyny tak długiego milczenia.

"Przepraszam, że trzymałam was w niepewności. Wiem, że jesteście przyzwyczajeni towarzyszyć mi w każdej podróży mojego życia. Zdecydowałam się jednak nie pokazywać swojej ciąży całemu światu, bo wiedziałam, że muszę przygotować się do tej życiowej roli w najbardziej pozytywny, bezstresowy i zdrowy sposób, jaki tylko znam. (...) Moje piękne i zdrowe dziecko przyszło na świat 1 lutego i nie mogłam się doczekać, by podzielić się z wami tym błogosławieństwem. Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa, mogłabym pęknąć!" - napisała amerykańska celebrytka.

Nowy rekord Instagrama

Poprzedni rekord wśród najpopularniejszych zdjęć na Instagramie należał do Cristiano Ronaldo, który na zdjęciu poinformował o narodzinach córki Alany Martiny, za co otrzymał 11,3 mln polubień.

Kolejne miejsce zajęła Beyonce. W 2017 roku na swoim instagramowym profilu piosenkarka ujawniła, że jest w ciąży bliźniaczej - 11,2 mln polubień.

Córka Ronaldo - Alana MartinaPoprzedni rekord wśród najpopularniejszych zdjęć na Instagramie należy do Ronaldo@cristiano | Instagram
Beyonce w ciąży bliźniaczejZdjęcie pochodziło z sesji zrealizowanej przez etiopsko-amerykańskiego fotografa Awola Erizku. @beyonce | Instagram

Autor: aha//ŁUD / Źródło: Twitter, Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Instagram | @kyliejenner