Ciekawostki

Możesz być jak Pippa

Ciekawostki

DebenhamsTa replika sukni Pippy Middleton kosztuje 170 funtów

W tej białej sukni Pippa Middleton pojawiła się na królewskim ślubie swojej siostry i oczarowała świat. Teraz projekt domu mody Alexander McQueen za 20 tys. funtów doczekał się repliki za jedyne 170 funtów. - To najbardziej poszukiwana ślubna kreacja. Wszystkie druhny chcą naśladować Pippę - tłumaczą w domu towarowym Debenhams, który wprowadził kopię do sprzedaży.

To kopia sukni, w której Pippa wystąpiła na wieczornym przyjęciu ślubnym w Pałacu Buckingam. Do kupienia za 99 funtów (fot. Debenhams) 

Suknia seksownie opinała ciało Pippy Middleton, dlatego fotografowana z tyłu młodsza siostra księżnej Cambridge dostała od mediów tytuł "Rear Of The Year". Pupa Pippy zrobiła międzynarodową karierę, a suknia projektu domu mody Alexander McQueen stała się najbardziej poszukiwaną kreacją roku.

- Zostaliśmy zasypani przez klientów pytaniami czy mamy coś w stylu Pippy. Wszystkie druhny chcą naśladować jej klasyczny wygląd ze ślubu siostry. Musieliśmy zareagować na szalone zapotrzebowanie rynku - tłumaczy "Daily Mail" Alain Mehada z flagowego sklepu Debenhams przy Oxford Street.

Kopia dla dużych i małych

Londyński dom towarowy stworzył wierną kopię sukni w kolorze kości słoniowej zapinaną z tyłu na guziczki - kosztuje jedyne 170 funtów, czyli ok. 680 zł. Podczas gdy oryginał McQueena kosztował 20 tys. funtów, czyli ok. 80 tys. zł.

Poza tym, ta sama suknia doczekała się też wersji mini - dla druhen małych dziewczynek. Sukienka z delikatnymi wykończeniami z koronki kosztuje od 48 do 52 funtów (w zależności od wieku), czyli 192-208 zł.

W Debenhams będzie można też kupić drugą kreację Middletonówny, w której pojawiła się na wieczornym przyjęciu ślubnym w Pałacu Buckingham. To replika szmaragdowej sukni projektu Alice Temperley za 99 funtów (ok. 400 zł).

Suknie w sklepach pojawią się tej jesieni.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Debenhams

Pozostałe wiadomości