Ciekawostki

Mina, która stała się symbolem Złotych Globów. Internauci: dać mu Oscara!

Ciekawostki

Aktualizacja:

W niedzielę w Stanach Zjednoczonych rozdane zostały Złote Globy. Jednym z głównych tematów po gali stała się reakcja Leonarda DiCaprio na przyznanie nagrody Lady Gadze. Internautom spodobała się na tyle, że już przyznali mu Oscara.

Lady Gaga zdobyła Złotego Globa w kategorii: najlepsza aktorka w miniserialu lub filmie telewizyjnym za rolę w serialu "American Horror Story: Hotel". W drodze na scenę mijała stolik, przy którym siedział roześmiany Leonardo DiCaprio. Przechodząc zepchnęła jego rękę z oparcia krzesła.

Hit sieci

Wideo pokazujące sytuację trafiło na portal Vine i tam w ciągu zaledwie 8 godzin zostało odtworzone prawie 21 mln razy. Obecnie nagranie wyświetliło już ponad 76 milionów razy.

Entertainment Tonight postanowiło u źródła wyjaśnić sprawę. Kanadyjski prezenter Cameron Mathison podszedł do DiCaprio i zapytał o powód jego reakcji na widok Lady Gagi.

- To jest już trendy, co? - zaśmiał się aktor. Następnie wyjaśnił: ja po prostu nie widziałem, kto mnie mija.

"Oscar goes to..."

"Incydent" z udziałem Leonarda DiCaprio i Lady Gagi bardzo spodobał się internautom. Wielu z nich jest zdania, że zachowanie aktora związane jest z przyznaniem nagrody piosenkarce. Uważają, że "komentarz" zasługuje na Oscara.

And the Oscar goes to... Leonardo DiCaprio za komentarz do Złotego Globa dla Lady Gagi. https://t.co/tHaXwIdu7R— Q (@quentiin) styczeń 11, 2016

give him an Oscar for that reaction I can't stop laughing https://t.co/4Rt6ZpuXGR— amelia (@dickaprios) styczeń 11, 2016

maybe this will get Leo his Oscar https://t.co/HtnfSDCifj— a b b i e (@fxckthebassist) styczeń 11, 2016

Autor: kry/ja / Źródło: Time

Pozostałe wiadomości