Ciekawostki

Michelle Obama zaskoczona na 25. rocznicę ślubu. "Musiałem zakłócić to spotkanie"

Ciekawostki


Małżeństwo Obamów obchodziło 3 października 25. rocznicę ślubu. Z tej okazji Michelle Obama opublikowała na swoim koncie na Twitterze życzenia dla męża. Były prezydent USA nie pozostał jej dłużny. Podczas konferencji, w której brała udział Michelle, wyświetlono nagranie z wyznaniem prezydenta.

Była pierwsza dama 3 października umieściła na swoim koncie na Twitterze życzenia dla męża i dołączyła do nich zdjęcie ślubne sprzed 25 lat.

"Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, Barack. Ćwierć wieku później wciąż jesteś moim najlepszym przyjacielem i najbardziej niezwykłym mężczyzną, jakiego znam. Kocham cię".

Też pamiętał

Barack Obama również postanowił uczcić srebrne gody specjalną deklaracją. Była pierwsza dama 3 października gościła na Pennsylvania Conference for Women w Filadelfii. Czekała ją tam niespodzianka. Została zaprezentowana podczas panelu dyskusyjnego z Shondą Rhimes, producentką filmową.

Rhimes w pewnym momencie przerwała rozmowę z byłą pierwszą damą i nawiązała do tego, że dla Michelle jest to wyjątkowy dzień. Wtedy na wielkim telebimie pojawiło się nagranie, na którym Barack Obama opowiedział, jak wiele znaczy dla niego żona.

- Hej, kochanie! Muszę przerwać tę imprezę - rozpoczął żartobliwie Obama.

Dalej padły już poważne słowa. Prezydent powiedział, że Michelle jest "cudowną, cierpliwą osobą, niezwykłym partnerem i świetnym przyjacielem". Dodał też, że żona zawsze umie go rozśmieszyć i czuwa nad tym, by postępował zgodnie ze swoimi przekonaniami. - Jesteś przykładem dla naszych córek i całego kraju - komplementował Obama.

Przyznał też, że poproszenie o rękę Michelle było "najlepszą decyzją, jaką w życiu podjął".

- Musiałem zakłócić to spotkanie, żeby powiedzieć, jak bardzo cię kocham. Dziękuję za wyrozumiałość - zakończył to publiczne wyznanie Obama.

"Wszystkiego najlepszego dla wzorowej pary"

Zarówno nagranie Obamy wyświetlone podczas konferencji, jak i życzenia Michelle na Twitterze, spotkały się z licznymi, pozytywnymi reakcjami. Wideo nagrodzono gromkimi brawami, a w internecie szeroko komentowano słowa małżeństwa.

"Bardzo inspirujące. Udanej rocznicy dla was obojga" - skomentowała wpis byłej pierwszej damy piosenkarka i aktorka Nancy Sinatra.

"Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy. Tęsknimy za tobą i twoim mężem" - napisał były żołnierz amerykańskiej armii.

"Wszystkiego najlepszego dla wzorowej pary. A wy wszyscy też jesteście uroczy".

"On zawsze z nią flirtuje. To urocze" - podsumowała nagranie Baracka Obamy internautka.

Poznali się w pracy

Michelle i Barack pobrali się 3 października 1992 roku w Chicago. Para poznała się w 1988 roku, kiedy Michelle, jeszcze wtedy panna Robinson, została tymczasowo zatrudniona w kancelarii prawniczej, w której pracował również Barack. Przyszła pierwsza dama objęła stanowisko doradczyni młodego prawnika. Małżeństwo ma dwoje dzieci, 19-letnia Malię i 16-letnią Sashę.

Autor: jog//now / Źródło: CNN, ABC News, Twitter

Źródło zdjęcia głównego: youtube.com/barackobama

Pozostałe wiadomości