Poznaliśmy zwycięzcę "Big Brothera"

TVN24

Magdalena Wójcik wygrała "Big Brothera"tvn7
wideo 2/8

Wielki finał "Big Brothera" za nami. Decyzją widzów główna nagroda w wysokości stu tysięcy złotych trafiła do Magdaleny Wójcik.

Pierwszy odcinek serii został wyemitowany 17 marca na antenie TVN7. Od razu pojawił się sukces - oglądalność była najwyższa w historii programu (pierwsza edycja w 2001 roku).

W programie wzięło udział 16 uczestników, którzy przez 90 dni byli zamknięci w domu Wielkiego Brata. Zdani byli tylko na siebie, bo nie mieli dostępu do internetu.

Magda wygrała sto tysięcy złotych

Podobnie jak w pierwotnej wersji show, uczestnicy nawzajem nominowali się do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Na nominowanych głosowali widzowie - sms-owo oraz online. I tak co niedzielę z programem żegnał się kolejny uczestnik.

Do finału dotarła czwórka: Magdalena Wójcik, Radosław Palacz, Bartłomiej Boruc i Igor Jakubowski.

Emisja finałowego odcinka rozpoczęła się w niedzielę o 20 na antenie TVN7. Już kilkanaście minut później dowiedzieliśmy się, że programu z pewnością nie wygra Radek, który otrzymał najmniej głosów widzów.

Tuż przed 22 wszystko stało się jasne. Program wygrała Magdalena Wójcik. W nagrodę kobieta odebrała czek na sto tysięcy złotych i samochód Mitsubishi Space Star. Drugie miejsce zajął Bartłomiej Boruc.

Magdalena Wójcik opuszcza Dom Wielkiego Brata
tvn7
Zwyciężczyni "Big Brothera" spotkała się z rodziną
tvn7

Autor: pqv//kg / Źródło: Big Brother TVN7