Lady Gaga zrobiła sobie nowy tatuaż. Z błędem

Ciekawostki

Lady Gaga pokazała w mediach społecznościowych dwa nowe tatuażeRobbie1984 via Storyful / x-news
wideo 2/7

Lady Gaga zaprezentowała w mediach społecznościowych dwa nowe tatuaże. W jednym z nich był błąd, który od razu wychwycili internauci.

Lady Gaga słynie z kontrowersyjnego stylu. Nikogo już nie dziwią jej kolejne tatuaże, których ma już ponad 20. W walentynki piosenkarka zaprezentowała na Instagramie dwa nowe. Na plecach wytatuowała sobie różę, a na nadgarstku pięciolinię, której nuty układają się w słowo G-A-G-A.

Taki sam muzyczny tatuaż zrobił sobie również manager artystki - Bobby Campbell.

Internauci szybko zauważyli brak piątej liniiharpersbazaar.com, Instagram/@ladygaga

"Muzyczny kryzys zażegnany"

Kiedy na Instagramie piosenkarki pojawiło się zdjęcie muzycznego tatuażu, fani od razu zauważyli, że czegoś w nim brakuje. "Powinno być 5 linii" - skomentował jednej z internautów, zwracając uwagę, że zamiast muzycznej pięciolinii na tatuażu znajduje się czterolinia.

Laga Gaga podeszła do wpadki z dystansem i przedstawiła niebanalną wymówkę. Winny miał być... alkohol.

"Muzyczny kryzys zażegnany. Za dużo tequili - i biedna piąta linia została zapomniana" - napisała na Instagramie Gaga, publikując poprawioną wersję tatuażu.

"Jako studentka teorii muzyki jestem przerażona. Jako ktoś, kto po prostu dobrze się bawił ze swoim przyjacielem - czuję ulgę" - skomentowała gwiazda w kolejnym poście.

Róża na plecach

Tatuaż, który zdobi plecy artystki, to z kolei nawiązanie do utworu "La vie en rose", w oryginale wykonywanego przez francuską wokalistkę Édith Piaf.

Lady Gaga śpiewa "La vie en rose" w muzycznym filmie "Narodziny gwiazdy". W scenie tej w piosenkarce Alice granej przez Gagę zakochuje się muzyk country Jack (Bradley Cooper). Między bohaterami rodzi się wkrótce płomienny romans.

Za rolę w "Narodzinach Gwiazdy" Lady Gaga została nominowana do Oscara.

Autor: mbl//now / Źródło: harpersbazaar.com

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock, Instagram/@ladygaga