Na ratunek labradorowi. Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia

TVN24

Aktualizacja:

Akcja ratowania psa z zamarzniętego jeziora wygrała głosowanie na najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl, uzyskując 41 proc. głosów. Drugie miejsce i wynik 30 proc. zdobył hipnotyzujący występ stada szpaków. Trzecie miejsce na podium przypadło niezwykłej akcji ratunkowej w Magnitogorsku, gdzie spod gruzów zawalonego budynku wydobyto żywe niemowlę. Na ten materiał oddano 16 proc. głosów.

Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl
tvn24.pl

1. Labrador na lodzie. Na ratunek - nurkowie

Strażacy z Budapesztu ruszyli na pomoc psu, który utknął na jednym z zamarzniętych jezior. Pomogli mu nurkowie, którzy aby do niego dotrzeć, wykorzystali specjalną dmuchaną platformę. Dzięki niej udało się bezpiecznie przetransportować zwierzę na brzeg.

2. Tańczące stado szpaków w Izraelu

Oto niezwykłe stado szpaków, które w powietrzu układa niesamowite kształty. Efektowne nagranie zarejestrowano na południu Izraela.

3. Niemowlę znaleziono żywe pod gruzami

Żywe dziesięciomiesięczne dziecko udało się wydobyć ratownikom spod gruzów zawalonej części domu mieszkalnego w Magnitogorsku w obwodzie czelabińskim na zachodzie Rosji. Ratownicy mówili wtedy o cudzie. Stan niemowlęcia był ciężki. Jak informują rosyjscy lekarze, stan chłopca bardzo się poprawia. Jest przytomny i samodzielnie oddycha.

Autor: ak//now / Źródło: tvn24