Kraje największych biustów

Ciekawostki

Aktualizacja:
TargetMap.comInteraktywna mapa biustów - na czerwono zaznaczono kraje z największym rozmiarem kobiecych piersi, na zielono: z najmniejszym

Na trudne pytanie: jakie kraje mogą się poszczycić kobietami z największym biustem, odpowiedziała strona TargetMap.com, która specjalizuje się w tworzeniu zabawnych map. Po zestawieniu krajów z największymi penisami, teraz opublikowała interaktywną mapę świata z podziałem na rozmiary... kobiecych atutów. Zwycięzcy to Rosja i Skandynawia - tamtejsze piersi są na miarę Pameli Anderson. W Polsce też nie jest źle - króluje biust trójeczka, rozmiar C.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jaki kraj na świecie ma kobiety o największych piersiach? Dzięki TargetMap.com odpowiedź leży w zasięgu jednego kliknięcia.

Portal przygotował interaktywną mapę opartą na Google Maps, która pozwala na zajrzenie do każdego zakątka świata i porównanie wielkości kobiecych atutów. Zsumowane dane liczbowe pozwoliły na podział świata na kolory, gdzie czerwony oznacza biust największy, a zielony - najmniejszy.

Polska na żółto

Choć mapa nie określa, jak rozmiary kobiecych piersi były mierzone i jaka była metodologia pracy, wyniki zabawy TargetMap.com są jednoznaczne: najbardziej czerwono jest w Rosji, Finlandii, Szwecji i Norwegii. Tamtejsze kobiety noszą biustonosze o rozmiarze większym niż D, a więc na miarę Pameli Anderson i Dolly Parton. Ale - w przeciwieństwie do tych dwóch gwiazd - Skandynawki i Rosjanki ponoć szczycą się naturalnymi piersiami.

Najniżej w hierarchii znalazły się kobiety w w Afryce i Azji, szczególnie w Azji Wschodniej, a także Peru. U nich średni rozmiar miseczki stanika to A.

Jak na tym tle wypadła Polska? Jeśli nawet traktować to z przymrużeniem oka, nie mamy się czego wstydzić - nasz kraj znalazł się w czołówce. U Polek króluje biust trójeczka, rozmiar C. Polskę oznaczono na żółto, tak jak m.in. Niemcy, Francję, Wielką Brytanię, Kanadę, Brazylię, Argentynę i Australię.

Źródło: TargetMap.com

Źródło zdjęcia głównego: TargetMap.com