Ciekawostki

Koala zwyciężył z Tuskiem. Najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl

Ciekawostki

Aktualizacja:

Nagranie, na którym kierowca negocjuje z koalą, by ten opuścił jego auto, zwyciężyło w głosowaniu na najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl, zdobywając 40 proc. głosów. Na drugim miejscu znalazł się przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk, który swoją odpowiedzią rozśmieszył dziennikarzy. Otrzymał 39 proc. głosów. Trzecie miejsce na podium i 9 proc. głosów zdobył niedźwiedź Mansur wraz ze swoim opiekunem.

Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pltvn24

1. Zakradł się do samochodu i nie chciał wyjść

Nieproszony, choć na pozór uroczy intruz wkradł się do samochodu pewnego Australijczyka. Mowa o wyjątkowo upartym koali, który wszedł do pojazdu, gdy kierowca zostawił otwarte drzwi. Zwierzak za nic nie chciał potem opuścić klimatyzowanego auta.

2. Tusk: miejsca w piekle jest bardzo dużo

Szef Rady Europejskiej Donald Tusk mówił w lutym o "specjalnym miejscu w piekle" dla osób promujących brexit "bez choćby szkicu planu tego, jak go bezpiecznie przeprowadzić". W czwartek pytany na konferencji, czy to "specjalne miejsce" powinno zostać poszerzone, by pomieścić brytyjskich parlamentarzystów, którzy chcieliby wyjścia z Unii Europejskiej bez umowy, odparł: - Według papieża piekło jest jeszcze puste. A więc miejsca jest tam bardzo dużo.

3. Niedźwiedź Mansur mieszka na lotnisku

Lubi pomarańcze, owoce granatu, jabłka i oczywiście miód. To niedźwiedź Mansur. Mieszka na lotnisku w Rosji i uwielbia bawić się z jednym z pilotów, który go wychowywał. Mansur ma interesującą historię. Ktoś porzucił go na lotnisku, gdy miał około dwóch miesięcy i był mniejszy od kota. Teraz to potężne zwierzę.

Autor: ow//rzw / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: TIM WHITROW/Reuters

Pozostałe wiadomości