Kidman jednak w ciąży!

Ciekawostki


Chyba nigdzie plotki nie rozchodzą się tak szybko jak w Hollywood. Ostatnio filmowy światek żyje pogłoskami o ciąży Nicole Kidman. Wprawdzie aktorka szybko informacje zdementowała, ale dziś pojawił się kolejny "anonimowy informator - przyjaciel rodziny", który radosną nowinę potwierdził.

Plotki o tym, że piękna aktorka urodzi potomka muzykowi Keithowi Urbanowi pojawiały się regularnie od ślubu pary w 2006 roku. A zaraz za sensacyjnymi informacjami pojawiało się dementi zainteresowanych. Publicznie zapowiadali, że z założeniem rodziny chcą wstrzymać się do 2008 roku, tłumacząc że dopiero wtedy pozwolą im na to napięte grafiki.

Jednak wszystko wskazuje na to, że misterne wyliczenia na nic się zdały, a macierzyńskie plany same się przyspieszyły. Według przyjaciela pary, przyszli rodzice, chcieli swoim szczęściem podzielić się z najbliższymi i ogłosili radosną wiadomość podczas świątecznego rodzinnego przyjęcia. Kidman od razu położyła kres spekulacjom brukowców i zaprzeczyła, że spodziewa się dziecka.

Plotki przycichły jednak zaledwie na kilkanaście dni. Dziś bowiem sensacyjną wiadomość miał potwierdzić publicysta a prywatnie bliski znajomy aktorki Wendy Day. Wiadomość wydaje się być pewna, bo Day twierdzi, że od matki Nicole wie, że dziecko urodzi się w czerwcu. Choć będzie to pierwsze dziecko 41-letniej aktorki, ma ona matczyne doświadczenie. Kidman wychowuje już 14-letnią Isabellę i 12-letniego Conora, adoptowane dzieci z poprzedniego małżeństwa z Tomem Cruisem.

Źródło: Reuters, TVN24