Ciekawostki

Kendall Jenner znowu "wygra internet"? Idzie na rekord

Ciekawostki

InstagramTa fotografia może pobić dotychczasowy rekord polubień

Kendall Jenner ma już na swoim koncie zdjęcie z rekordową liczbą polubień na Instagramie. W sobotę jednak udostępniła fotografię, która może pobić ten rekord. W niecałą dobę dorobiło się ono ponad miliona "lajków".

Kendall Jenner, amerykańska modelka i celebrytka, już raz "wygrała internet". Zrobiła to za pomocą zdjęcia, na którym widać ją leżącą na podłodze z włosami ułożonymi w serca. Post polubiło ponad 3 mln 200 tys. osób, jest to dotychczasowy instagramowy rekord. Po tym zdjęciu została okrzyknięta Królową Instagrama.

Rekord do pobicia

Modelka udostępniła w sobotę zdjęcie, na którym pozuje nago leżąc na koniu. W ciągu doby od publikacji zdjęcie polubiło już ponad milion osób, a ta liczba wciąż rośnie. To zdjęcie może znacznie pobić ostatni rekord, ponieważ umieszczona pół roku temu fotografia w ciągu miesiąca uzbierała ponad 2,5 mln polubień.

Ulubienica internautów

Jenner jest jednym z najpopularniejszych użytkowników Instagrama. Chodź nie najpopularniejszym. Wśród jej Instagramowych rywali i rywalek jest między innymi jej przyszywana siostra Kim Kardashian West, jej rodzona siostra Kylie Jenner, Beyonce, Justin Bieber czy Tylor Swift. Modelka swoim koncie ma już ponad 42 miliony obserwujących, a większość jej zdjęć ma między 700 tysięcy a 1,5 miliona polubień.

Kendall Jenner jest córką Kris Jenner i Bruce'a Jennera (obecnie Caitlyn Jenner). Przez wiele lat znana z rodzinnego reality show opowiadającym o rodzinie Kardashianów. Aktualnie jest jedną z najpopularniejszych amerykańskich modelek.

Autor: kry/ja / Źródło: Mashable, Time

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Pozostałe wiadomości