Ciekawostki

Kalisz się rozwodzi, Kłopotek już do wzięcia

Ciekawostki

"Fakt", "Super Express"Zmiany, zmiany

"Siłacz rozwiódł się z żoną" i jest do wzięcia - donosi o Eugeniuszu Kłopotku "Super Express". "Ryszard Kalisz rozwodzi się" i "przechodzi ciężkie chwile" - to "Fakt". Bulwarówki skrupulatnie informują o prywatnym życiu polityków.

"Fakt" współczuje Kaliszowi. "W tak złej kondycji koledzy z Sejmu Ryszarda Kalisza (52) jeszcze nie widzieli. Podkrążone oczy, smutne spojrzenie, spuszczona głowa" - wylicza bulwarówka, podając jednocześnie przyczynę: poseł SLD się rozwodzi. Gazeta relacjonuje pierwszy dzień rozprawy podkreślając, że mimo rozkładu pożycia małżonkowie zachowali klasę, a Kalisz wciąż otwiera przed żoną drzwi.

Oprócz stanu psychicznego posła "Fakt" martwi się o stan jego konta. Czy rozstanie z żoną będzie go kosztowało połowę majątku? - zastanawia się gazeta i wylicza, że musiałby byłej oddać prawie 1,4 mln. Na pocieszenie "Fakt" przypomina, że Kalisz już znalazł pocieszenie u boku "innej blondwłosej kobiety". I zamieszcza jej zdjęcie w objęciach posła.

Kłopotek jest "do wzięcia"

"Super Express" opisuje rozwód Eugeniusza Kłopotka w tonie dużo bardziej optymistycznym. - Faktycznie, rozwiodłem się i jestem wolny - przyznaje w rozmowie z gazetą poseł PSL. I dodaje: - Jestem sam i nie planuję żadnego związku. Chociaż kto wie, co mi jest pisane - dodaje.

Tabloid najwyraźniej chce Kłopokowi pomóc, bo przedstawia jego sylwetkę nie gorzej niż profesjonalna swatka z agencji matrymonialnej. Czytelniczka, która miałaby chrapkę zostać następną panią Kłopotek dowiaduje się więc, że poseł z wykształcenia jest zootechnikiem, ma pięć medali z igrzysk sportowców wiejskich, w 2000 roku zdobył złoto wyciskając 17,5 kg sztangietkę lewą ręką 231 razy, świetne jeździ na nartach i ma dwuletniego citroena C5.

Źródło: "Super Express", "Fakt"

Źródło zdjęcia głównego: "Fakt", "Super Express"

Pozostałe wiadomości