Kaczki w wielkim mieście przegoniły konkurencję. Najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl

Ciekawostki

Aktualizacja:

Stado kaczek na środku ulicy zajęło pierwsze miejsce w głosowaniu na najlepsze wideo tygodnia w tvn24.pl, zdobywając 50 procent głosów. Drugie miejsce i 26 procent głosów przypadło łosiom z Alaski, które o włos uniknęły zderzenia z radiowozem. Na trzecim miejscu znalazł się motorniczy kulturysta z Frankfurtu. Zagłosowało na niego 12 procent internautów biorących udział w głosowaniu.

Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pltvn24

1. Kaczki w wielkim mieście

Liczne stado kaczek chciało przejść na drugą stronę ulicy w miejscowości Biddeford w stanie Maine. Kaczki podzieliły się na dwie grupy. Pierwsza z nich pewnie wkroczyła na jezdnię i skutecznie zatamowała ruch w obie strony na jednej z ulic miasta. Kiedy wydawało się, że przechadzka przez ulicę dobiega końca, kierowcy zauważyli, że z drugiej strony na chodniku pojawia się druga część kaczego peletonu.

2. Dwa łosie o włos od zderzenia z radiowozem

Policja z Anchorage na Alasce opublikowała nagranie, na którym klępa i jej młode wybiegają z lasu prosto przed radiowóz. Zwierzęta zauważyły nadjeżdżający samochód, poślizgnęły się i przewróciły. Mały łoś zawrócił do lasu, a jego matka przebiegła przez jezdnię. Chwilę później kamera zainstalowana w radiowozie nagrała łoszaka, który - nieco dalej - ponownie przebiega przez drogę i biegnie do mamy.

3. Motorniczy kulturysta z Frankfurtu

Ma 57 lat, a od trzydziestu sześciu uprawia kulturystykę. Motorniczy z Frankfurtu do tej pory robił wrażenie swoją atletyczną postawą, dziarskim uśmiechem oraz interakcją z pasażerami tramwaju, który prowadzi. Teraz ma w planach zostać burmistrzem miasta.

Autor: JZ//now / Źródło: tvn24.pl