Ciekawostki

Justin Bieber ma dziewczynę?

Ciekawostki

EastNewsJustin Bieber ma dziewczynę?

Justin Bieber ma dziewczynę? 16-letniego piosenkarza paparazzi przyłapali na spacerze z 18-letnią gwiazdką ze stajni Disneya, Seleną Gomez. – Tak, to nie wygląda na „tylko przyjaciele” – donosi wpływowy bloger Perez Hilton.

On, Justin Bieber, jest objawianiem youtube’a, bohaterem własnej autobiografii w 3D (obejmie wydarzenia z ostatnich 16 lat - w kinach na walentynki) i obiektem okrutnych żartów internautów. Ona, Selena Gomez, jest jedną ze słodkich dziewczynek ze stajni Disney Chanel, gra w serialu "Czarodzieje z Waverly Place" i ma o dwa lata więcej. Ich ewentualny związek niewątpliwie złamie serca milionom uczennic szkół podstawowych.

Dlatego dotychczas oboje zapewniali, że to tylko przyjaźń, a spędzają ze sobą tak dużo czasu, bo wystąpią razem w sylwestrowym programie "Dick Clark's New Year's Rockin' Eve!". Bieber w wywiadzie dla magazynu Interview mówił: - Jeszcze nie byłem zakochany. To znaczy podkochiwałem się w dziewczynach, ale była to szczeniacka miłość - dodał.

"Koniec ukrywania"

Niezawodny Perez Hilton, nazywane najbardziej znienawidzoną osobą w Hollywood źródło plotkarskich informacji, ma jednak wątpliwości. – To nie wygląda na „tylko przyjaciele”. Koniec ukrywania! – napisał na blogu.

Dziewczyny od Disneya

Inna „złota dziewczyna” od Disneya pokazała się w tym tygodniu z dużo mniej niewinnej strony. Gwiazda serialu i filmu Hannah Montana, 18-letnia Miley Cyrus, pokazała się na imprezie w koronkowej bluzce, która więcej odkrywała niż zakrywała

Źródło: perezhilton.com

Źródło zdjęcia głównego: EastNews

Pozostałe wiadomości